Gavi broni Cubarsiego przed atakiem dziennikarza: „Sam jesteś żałosny, ogarnij się”

Dariusz Maruszczak

12 lutego 2024, 13:37

COPE

20 komentarzy

Fot. Getty Images

Gavi również poza boiskiem potrafi pokazać charakter. Młody pomocnik wziął w obronę swojego kolegę z drużyny Paua Cubarsiego, który został skrytykowany przez Paco Gonzáleza z Cadena COPE.

Podczas programu „Tiempo de Juego” dziennikarz zaatakował młodego stopera, uważając, że 17-latek symulował w jednej z akcji, gdy został nadepnięty przez bramkarza Granady Batallę. - Żałosny Cubarsi. Nie trafia go w twarz, narzeka na nogę, ale nie trafia też niżej. Kariera teatralna w wieku 17 lat. Niech tata go weźmie i powie mu, synu, przy tej karierze, jaką masz przed sobą, nie zdobywaj sobie sławy teatralnej - powiedział González.

COPE udostępniło ten fragment w swoich mediach społecznościowych. Gavi odniósł się do zarzutów, odpisując w komentarzu „sam jesteś żałosny, ogarnij się, Paco”. 19-latek nie po raz pierwszy wziął w obronę kolegę z drużyny, pokazując, że skoczy za towarzyszami w ogień. Warto zwrócić uwagę, że González zasłynął wcześniej bronieniem Viníciusa przed oskarżeniami o symulowanie, kreując Brazylijczyka na ofiarę ataków.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Brawo Gavi !!!! Jechać z takimi lamusami jak trzeba będzie to i w mordę da. Boski dzieciak .
« Powrót do wszystkich komentarzy