Lamine Yamal: Bardziej myślę o dwóch punktach, które nam uciekły, niż o moim występie [Wypowiedzi pomeczowe]

Dawid Lampa

11 lutego 2024, 23:30

Marca

11 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona podzieliła się punktami z Granadą po wyniku 3:3 i słabej postawie zespołu. Co do powiedzenia na temat tego meczu mają zawodnicy obu ekip?

Lamine Yamal

- To kolejna stracona szansa, ale musimy kontynuować pracę. Mam zaufanie od trenera, ale teraz bardziej myślę o remisie. Bardziej myślę o dwóch punktach, które nam uciekły niż o moim występie. Szybko tracimy gole przez cały sezon i to sprawia, że tracimy punkty.

- Myślę, że jeszcze zostało trochę meczów i trzeba dalej próbować.

- Jestem bardzo wdzięczny za przyznanie tytułu MVP, ale na koniec jestem smutny z powodu porażki.

Marc-André ter Stegen

- Strata trzech goli jest nie do zaakceptowania w takich meczach. Musimy być skoncentrowani, kiedy się bronimy. To rzeczy, o których wiemy. To nie do zaakceptowania i musimy się bardzo poprawić.

- Czy jest już po lidze? Naprawdę nie wiem. Zostało jeszcze wiele meczów, ale rzeczywistość jest taka, że będzie to ciężkie. 

- Nadal możemy zdobyć punkty we wszystkich meczach, które nam zostały. Będziemy grali z tymi, którzy są nad nami w tabeli, sezon jest długi i możemy dalej walczyć.

Ignasi Miquel

- Myślę, że spędziliśmy wiele tygodni pracując i dobrze robiąc wiele rzeczy. To liga, w której nie możemy sobie pozwolić na chwile nierywalizowania. Takie mecze jak dziś i z Las Palmas pokazują, że możemy osiągać dobre rezultaty.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Szkoda mi tego chłopca,zamiast cieszyć się ze zdobycia dwóch goli był smutny.Coraz bardziej staje się wzorem do naśladowania.

Sprawdził ktoś dobrze PESEL Yamala? Niesamowicie dojrzały psychicznie jak na swój wiek

A ja wiecej mysle o tym, aby w nastwpnym meczu po prawej wybiegnie Raphina na np 60min a Yamal na 30min. Nie chce aby zestresowany trener zajechal kolejny klejnot

Lamin od kilku spotkań gra futboll na najwyższym poziomie, dojrzały, finezyjny. Nie byłem jego fanem ale już jestem patrząc jak on szybko się rozwija. W sumie to oglądam Barce tylko dla niego i Gundogana bo reszta drużyny nie nadaje się do niczego w tym sezonie

Kiedy 16-latek udziela dojrzalszych wywiadów niż jego trener

Brawo, chłopaku.
W tej chwili jedyne warto spędzić te 90 minut z Barceloną dla podziwiania jego wizji gry, techniki i nieszablonowości.

A było narzekanie że Penia słaby a tu bez różnicy czy Inaki Penia czy Mats.
Jak nie ma obrony, nie ma drużyny to bramkarz nie pomoże

Lamin to pierwszy i chyba ostatni nasz pozytywny aspekt ostatnimi czasy… Może jeszcze Gundogan który gra na swoim poziomie… Reszta… no wlasnie

Ku*wa serio pytanie czy już po lidze? Przecież my w top4 nie skończymy i będzie trzeba wyprzedać pół składu, a ten o mistrza pyta