Lamine Yamal: Bardziej myślę o dwóch punktach, które nam uciekły, niż o moim występie [Wypowiedzi pomeczowe]

Dawid Lampa

11 lutego 2024, 23:30

Marca

11 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona podzieliła się punktami z Granadą po wyniku 3:3 i słabej postawie zespołu. Co do powiedzenia na temat tego meczu mają zawodnicy obu ekip?

Lamine Yamal

- To kolejna stracona szansa, ale musimy kontynuować pracę. Mam zaufanie od trenera, ale teraz bardziej myślę o remisie. Bardziej myślę o dwóch punktach, które nam uciekły niż o moim występie. Szybko tracimy gole przez cały sezon i to sprawia, że tracimy punkty.

- Myślę, że jeszcze zostało trochę meczów i trzeba dalej próbować.

- Jestem bardzo wdzięczny za przyznanie tytułu MVP, ale na koniec jestem smutny z powodu porażki.

Marc-André ter Stegen

- Strata trzech goli jest nie do zaakceptowania w takich meczach. Musimy być skoncentrowani, kiedy się bronimy. To rzeczy, o których wiemy. To nie do zaakceptowania i musimy się bardzo poprawić.

- Czy jest już po lidze? Naprawdę nie wiem. Zostało jeszcze wiele meczów, ale rzeczywistość jest taka, że będzie to ciężkie. 

- Nadal możemy zdobyć punkty we wszystkich meczach, które nam zostały. Będziemy grali z tymi, którzy są nad nami w tabeli, sezon jest długi i możemy dalej walczyć.

Ignasi Miquel

- Myślę, że spędziliśmy wiele tygodni pracując i dobrze robiąc wiele rzeczy. To liga, w której nie możemy sobie pozwolić na chwile nierywalizowania. Takie mecze jak dziś i z Las Palmas pokazują, że możemy osiągać dobre rezultaty.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Sprawdził ktoś dobrze PESEL Yamala? Niesamowicie dojrzały psychicznie jak na swój wiek
« Powrót do wszystkich komentarzy