Sport: Chelsea, PSG i Manchester United obserwują sytuację Frenkiego de Jonga

Dariusz Maruszczak

9 lutego 2024, 21:30

Sport

26 komentarzy

Fot. Getty Images

Coraz śmielej mówi się w mediach o możliwości odejścia Frenkiego de Jonga z Barcelony. Według dziennika Sport sytuację Holendra śledzą takie kluby jak Chelsea, Manchester United czy PSG.

Według Lluisa Canuta z TV3 De Jong tym razem byłby gotów na odejście z Barcelony, a zdaniem Relevo Katalończycy też nie postrzegają źle możliwości sprzedaży Holendra. Na tej sytuacji mogą skorzystać inne wielkie kluby, które poinformowały już otoczenie pomocnika, że byłyby gotowe na złożenie oferty, gdyby istniały szanse na transfer. Deco próbował negocjować przedłużenie kontraktu z De Jongiem, opierając się na rozłożeniu płatności na więcej lat, ale do tej pory nie udało się osiągnąć porozumienia, co jeszcze przybliża 26-latka do odejścia w związku z wygasającą w 2026 roku umową.

Sport uważa jednak, że do tej pory nie została podjęta żadna decyzja, a to zawodnik musi zrobić krok do przodu, o ile naprawdę są szanse na transfer. Zdaniem dziennika Manchester United nadal utrzymuje zainteresowanie De Jongiem po tym, jak próbował go pozyskać przed laty, a Chelsea jest gotowa zapłacić za 26-latka blisko 100 milionów euro. Holendra ma na celowniku również PSG, ale póki co nie zdecydowało się na żaden ruch. Nie ma wątpliwości, że będzie wielu pretendentów do kupna De Jonga, jeśli pomocnik będzie dostępny na rynku.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Sprzedac i budowac od podstaw
« Powrót do wszystkich komentarzy