Mundo Deportivo: Barcelona uważa, że Jules Koundé może wysłuchać ofert

Dariusz Maruszczak

8 lutego 2024, 10:15

Mundo Deportivo

45 komentarzy

Fot. Getty Images

W kontekście sprzedaży środkowego obrońcy przez Barcelonę najwięcej mówi się o potencjalnym odejściu Ronalda Araujo. Jak donosi jednak Ferran Martínez z Mundo Deportivo, wysłuchać ofert może też Jules Koundé

Dziennikarz zwraca uwagę, że Francuz już poprzedniego lata wykazywał dyskomfort w zakresie gry na boku obrony, a obecnie w Barcelonie jest dostatek środkowych defensorów. Oprócz wspomnianego Araujo są jeszcze Andreas Christensen i Iñigo Martínez, a coraz śmielej o swoje miejsce w zespole walczy Pau Cubarsi, który ma w perspektywie długofalowej stworzyć duet stoperów z Urugwajczykiem. Dodatkowo są problemy z wypełnieniem luki na bokach defensywy.

W tej sytuacji Koundé został przesunięty na prawą obronę, a zdaniem Martíneza Barcelona nie wyklucza, że Francuz będzie chciał odejść tam, gdzie będzie mógł występować na stoperze. Katalończycy podejrzewają, że 25-latek znów będzie wzbudzał zainteresowanie dużych klubów Premier League. Martínez twierdzi, że w tej sytuacji, w przypadku otrzymania dobrej oferty za Koundé, zostanie ona rozważona.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Araujo,Christ, Tata martinez i Cubarsi
Kounde była by dobra oferta sprzedał bym.
Choć nie wliczając Cubarsiego najmniej kontuzjogenny z tej trójki.

« Powrót do wszystkich komentarzy