Wielki włoski klub zainteresowany zatrudnieniem Thiago Motty

Dariusz Maruszczak

6 lutego 2024, 23:15

Corriere dello Sport, Mundo Deportivo

7 komentarzy

Fot. Getty Images

Barcelona od pewnego czasu jest łączona z zatrudnieniem na stanowisku trenera Thiago Motty. Okazuje się, że nie tylko kataloński klub zwrócił na niego swoją uwagę.

Jak donosi włoski dziennik Corriere della Sera, Mottą interesuje się też Juventus. Zgodnie z tymi informacjami działacze Bianconerich kontaktowali się z przedstawicielami szkoleniowca, aby zaoferować mu stanowisko w klubie z Turynu. Warto jednak dodać, że obecny trener Massimiliano Allegri ma jeszcze rok kontraktu.

Niezależnie od tego, czy Juventus rzeczywiście jest zainteresowanty Mottą, nie ulega wątpliwości, że 41-latek zdobył sobie uznanie za swoją pracę w Serie A. Prowadzona przez niego Bologna zajmuje obecnie bardzo dobre szóste miejsce w tabeli, które gwarantuje grę w europejskich pucharach. Ekipa Motty wyprzedza m.in. następnego rywala Barcelony w Lidze Mistrzów Napoli, ale też innego uczestnika tych rozgrywek Lazio.

Przypomnijmy, że w ostatnim wywiadzie dla La Vanguardii Deco stwierdził, że nie rozmawiał jeszcze z żadnym potencjalnym zastępcą Xaviego. Co więcej, dyrektor sportowy Barcelony przyznał, że nie śledzi pracy Thiago Motty, co wskazywałoby raczej na to, że były pomocnik nie będzie kandydatem do roli trenera Blaugrany. Również Javi Miguel z ASa twierdzi, że szkoleniowiec Bolognii nie jest rozpatrywany przez Barcelonę.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

I dobrze bo slaby jest

@Alberto1031 to jeden z najlepszych trenerów młodego pokolenia, zastanów się zanim o kimś takie głupoty napiszesz
« Powrót do wszystkich komentarzy