Mikel Arteta skomentował plotki łączące go z FC Barceloną

Mateusz Doniec

29 stycznia 2024, 15:06

Fabrizio Romano

14 komentarzy

Fot. Getty Images

Wczoraj wieczorem Tomas Andreu ze Sportu stwierdził, że Mikel Arteta może być jednym z kandydatów do zastąpienia Xaviego na ławce trenerskiej Barçy, ponieważ rozważa opuszczenie Arsenalu po sezonie. Na dzisiejszej konferencji prasowej Hiszpan zdementował te informacje.

"To fake news, całkowicie fake news. Nie wiem, skąd to się bierze. To absolutnie nieprawda. Jestem tym naprawdę zdenerwowany. Nie mogłem w to uwierzyć. Żadnego źródła, nic" - powiedział Mikel Arteta na dzisiejszej konferencji prasowej, zapytany o plotki łączące go z przenosinami na ławkę trenerską Barcelony. "Jestem zanurzony w pięknej podróży z moimi piłkarzami, sztbem, naszymi pięknymi ludźmi... wciąż jest wiele do zrobienia w Arsenalu. Zawsze mówiłem, że jestem we właściwym miejscu - podkreślił 41-latek, zamykając temat.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

W mediach będzie teraz karuzela, że Klopp, Tuchel, Arteta, Motta, De Zerbi, no panie kochany, takie nazwiska.

A 1 lipca Alguacil fichado i bawcie się dobrze

@Magicc89PL Boję się że może być niestety gorzej i skończymy z jakimś Sergim Barjuanem

@Wiktor91 Alguacil wydaje się na prawdę spoko opcją wobec tego jakie nazwiska tu się przewijają

@Magicc89PL @barpol11 Brzmi to racjonalnie. Jakby jeszcze udało mu się przekonać Merino do przenosin po wygaśnięciu kontraktu w 2026...

@Magicc89PL
Alguacil niebyły taki zły… ja się raczej obawiam Marqueza. To byłoby w stylu Barcelony. Mas prawie pol roku na przetestowanie trenera, który jest w klubie, ale tego nie robisz, bo przecież Xavi może jeszcze posiedzieć na ławce. Dajesz mu robotę później, i po 3 miesiącach się okazuje ze się chłop nie nadaje.
100% zarządzania po Katalońsku!

@Magicc89PL prawdę powiadasz, tak będzie.
« Powrót do wszystkich komentarzy