Fabrizio Romano: Roberto De Zerbi głównym kandydatem Barcelony i Liverpoolu

Krystian Cichocki

28 stycznia 2024, 11:35

X, YT: Fabrizio Romano

72 komentarze

Fot. Getty Images

Fabrizio Romano na swoim kanale na YouTube omówił odejście Xaviego oraz sytuację Barcelony w związku z potencjalnymi kandydatami do zastąpienia obecnego trenera Blaugrany.

Roberto De Zerbi to nazwisko, które w nadchodzących miesiącach będzie wśród głównych kandydatów na trenera zarówno w Liverpoolu, jak i Barcelonie. Fabrizio Romano podkreśla również, że Thiago Motta i Rafa Márquez nie są konkretnymi opcjami dla Barcelony.

Co sądzicie o Roberto De Zerbim w roli trenera Barcelony?

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Trzydzieści podań wymienili piłkarze Brighton w akcji poprzedzającej bramkę w meczu z Manchesteem United. Ja takiej Barcelony już nie chcę oglądać.

@Crema Catalunya jeśli akcja z 30 podaniami ma skutkować bramką w kilku przypadkach na mecz to myślę że każdy chce to oglądać. Ja nie chce oglądać 30 podań w akcji z czego 20 jest do tyłu a 10 niewiadomo gdzie i strata.

@Crema Catalunya
Dokładnie

@Wiktor91 To oglądaj sobie. Ja już wolę patrzeć jak wysycha wytarta podłoga przy zamkniętym oknie.

@Crema Catalunya to nie oglądaj

@Crema Catalunya lepiej niczym Polska kadra z MŚ2002, gra do tyłu i laga na Dawidka xD Nie wiem, jak chcesz grać topową piłkę bez podawania.

@Crema Catalunya tylko liczy się tempo tych 30 podań i ich kierunek. U nas to jest powolne, lekkie podania, mało ruchu, w jednej akcji ze dwa trzy razy wycofane do obrońców. Stanie czekanie, spacerowanie po boisku
« Powrót do wszystkich komentarzy