Media: Mimo zaniepokojenia sytuacją, przyszłość Xaviego nie podlega dyskusji [Aktualizacja 23:25]

Mateusz Doniec

14 stycznia 2024, 22:59

Toni Juanmarti

74 komentarze

Fot. Getty Images

Pojawiają się już pierwsze echa kompromitującej porażki Barcelony w finale Superpucharu Hiszpanii. Według Toniego Juanmartiego nie ma co liczyć na zmianę trenera.

Jak podaje dziennikarz Sportu Toni Juanmarti, w Barcelonie panuje zaniepokojenie sytuacją, co jest całkiem logiczne. Jednakże klub przekazuje przesłanie jedności i podkreśla, że w żadnym wypadku pozostanie Xaviego nie podlega dyskusji.

Na pomeczowej konferencji prasowej już sam Xavi podkreślił, że czuje nadal zaufanie ze strony zarządu. Joan Laporta powiedział jednak swego czasu, że porażki będą miały konsekwencje. Mimo stanowczej zdaniem Juanmartiego pozycji klubu warto śledzić sytuację w najbliższych godzinach i dniach.

Aktualizacja

23:10 Deco dla Movistar: Pytanie o pozostanie Xaviego nie ma sensu. Mister ma pełne zaufanie prezydenta i dyrekcji sportowej. To porażka, która nic nie zmienia. Nie mamy możliwości przeprowadzania transferów.

23:25 Joan Laporta nie odpowiedział na pytania dziennikarzy, wychodząc ze stadionu:

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Podejrzewam że jakby Koeman dostał tyle zaufania albo chociaż połowę tego co Xavi to dzisiaj bylibyśmy w całkiem odmiennych nastrojach !!!

@Sebolinho ojjjjjjj dokładnie a Koeman nie dostał tyle co bezsensowny Czawi T R A G E D I AAAAAAAAAA

@Sebolinho albo valverde a nie zwolnili go gdzie wygral 4 na 5 mistrzostw z tego co pamietam

@Sebolinho Nie, nie bylibyśmy.
« Powrót do wszystkich komentarzy