Sergio Herrera: Superpuchar jest stworzony, żeby grały w nim Real i Barcelona

Grzegorz Skowronek

12 stycznia 2024, 12:20

Marca

13 komentarzy

Fot. Getty Images

Sergio Herrera udzielił wywiadu pomeczowego w strefie mieszanej na stadionie Al-Awwal Park w Rijadzie po półfinałowym spotkaniu Barcelony z Osasuną w Superpucharze Hiszpanii. W prostych słowach powiedział, że Superpuchar Hiszpanii, którego gospodarzem jest Arabia Saudyjska, to rozgrywki stworzone dla Realu i Barcelony.

- Superpuchar jest stworzony, żeby grały w nim Madryt i Barcelona. Kto tego nie widzi, nie ogląda dużo piłki nożnej - rozpoczął swoją wypowiedź Sergio Herrera.

W kolejnym zdaniu odniósł się do lokalnych kibiców: - Nie podzielam tego, ale to normalne, że  oni (Saudyjczycy) chcą widzieć te dwa zespoły i dlatego to im płacą więcej. 

O pieniądzach, jakie zarobią zespoły biorące udział w Superpucharze Hiszpanii, pisaliśmy tutaj.

Na sam koniec bramkarz Osasuny skrytykował pomysł rozgrywania Superpucharu poza Hiszpanią. - To są rozgrywki, które powinniśmy przeżywać razem z naszymi kibicami. Jesteśmy hiszpańskimi zespołami i tym powinni cieszyć się hiszpańscy fani. Przyjechaliśmy tu, bo taka jest nasza praca, i tyle.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ogólnie ma rację tylko że to nie jest takie zerojedynkowe, chcesz żeby Barcelona albo Real nie wygrywały, proste rozwiązanie - musisz ich pokonać
« Powrót do wszystkich komentarzy