Enrique Cerezo: Jeśli Barça nie będzie chciała Felixa i do nas wróci, być może inne drużyny będą nim zainteresowane

Mateusz Doniec

29 grudnia 2023, 19:15

Marca

4 komentarze

Fot. Getty Images

Prezes Atlético Madryt Enrique Cerezo udzielił wywiadu dla dziennika Marca, w którym został zapytany m.in. o sytuację João Felixa. 75-latek powiedział, że jeśli Portugalczyk ostatecznie wróci do Madrytu, być może inne kluby będą nim zainteresowane.

Czy obawiasz się, że Barcelona nie chce już João Felixa? Zaczynają się pojawiać co do niego wątpliwości...

Enrique Cerezo: Cóż, to wy tworzycie wątpliwości, ponieważ ja uważam, że ani klub, ani nikt, kto oglądał grę João Félixa, nie ma wątpliwości, że jest on świetnym zawodnikiem i jednym z najlepszych w Europie. I nie mówię tego dlatego, że jest jednym z naszych zawodników, ale dlatego, że to czysta rzeczywistość. Będzie jednym z najlepszych. Teraz ma 24 lata, więc spójrz na to, co może zrobić.

Więc nie wykluczasz, że może skończyć grając dla Atlético?

Mamy co do tego jasność: João Felix jest zawodnikiem wypożyczonym do Barcelony i jeśli oni go nie będą chcieli, to będzie musiał do nas wrócić. A jeśli wróci do nas, to być może inne drużyny będą nim zainteresowane. Ale to, czego nie możesz zrobić, to odgadnąć przyszłość: czasami układa się tak, jak myślisz, a czasami jest zupełnie inaczej, niż myślisz.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mecz Real Madryt - FC Barcelona możesz obejrzeć w serwisie Canal+ online.

https://bit.ly/RealBarcelonaMecz

Już sie kolejka chętnych ustawia

gorzej jak sam zawodnik nie będzie chciał iść i obwieści powrót :)

Moim zdaniem przy ferranie na środku felix byłby bardziej widoczny, bardziej decydujący. Druga sprawa to co robi Xavi, zdejmuje go co mecz i to zazwyczaj pierwszego, to mu nie pozwala zabłysnąć, a w przeciwieństwie do lewego felix jest w stanie pobiec z piłka, kiwnął i uderzyć

No w Arabii na pewno ktoś się skusi.