Kto zasługuje na miano najlepszego wzmocnienia kadry według socios?

Tomasz Jastrzębski

27 grudnia 2023, 11:30

Mundo Deportivo

9 komentarzy

Fot. Getty Images

Mundo Deportivo poprosiło socios, żeby wzięli udział w ankiecie podsumowującej grę zawodników za pierwszą część obecnego sezonu. Wystawiali oni noty od 1 do 10 dla tegorocznych wzmocnień kadry. Poniżej prezentujemy wyniki tej ankiety.

Za najlepszy transfer do klubu uznano przybycie Iñigo Martíneza, który uzyskał notę 7,07. Jednak kibice zdecydowali, że to Lamine Yamal był największym wzmocnieniem kadry Xaviego i wystawili mu średnią notę 7,24. Na następnych miejscach znaleźli się Fermin López (6,99), João Cancelo (6,82), João Felix (6,27), İlkay Gündoğan (5,58), a najgorszą średnią uzyskał Oriol Romeu (4,75). Poniżej możecie zobaczyć jaki był rozkład poszczególnych ocen wśród ocenianych zaowdników.

Zgadzacie się z ocenami socios?

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mecz Real Madryt - FC Barcelona możesz obejrzeć w serwisie Canal+ online.

https://bit.ly/RealBarcelonaMecz

Yamal to narazie tylko dużo wiatru na szczęście to młody chłopak i jego czas dopiero nadejdzie o ile Xavi go nie zepsuje

Dla mnie Cancelo, Gundo i Inigo na trzecim
konto usunięte

Dla mnie osobiście transfer Romeu(0) to dno totalne, myślę że jego minuty mógł mieć Garrido albo Cassado ba myślę że nawet Niko mógł zostać ale się uparli na kupę gów.. i jest jak jest. Rozczarowaniem jest napewno Ilkay (5) który mam wrażenie że przyszedł z jakiegoś Konyasporu czy innego i chce zrobić furorę a nie z City kompletnie zagubiony jest zagrał może 2-3 dobre mecze reszta to przechodzi z boku, myślę że mimo wieku stać go jeszcze aby pokazać co potrafi. Zaskoczył mnie Inigo(6) który dobrze się odnalazł u nas i myślę że on powinien być sprowadzony zamiast Leglent'a. Ciężko oceniać Yamala i Fermina (3-4) bo to są młode chłopaki i nie można na nich takiej presji że oni muszą i muszą ok zawsze można grać lepiej więc wszystko przed nimi. No i na koniec Felix(6) oraz Cancelo którzy są trudni aby ich jedno znacznie ocenić ponieważ np. Felix nie raz nam wygrał mecz ale przez pozostałe mecze to praktycznie nie widoczny nie wiem może powinien zagrać na ,,9'' jak by był trochę zablokowany psychicznie bo potencjał i talent to ma na wysokim poziomie. Cancelo(6)też trudno ocenić czasem jego gra jest bardzo frustrująca a czasem wydaje się że to jest gość który jest w stanie przejść całe boisko sam i strzelić gola ale czasem jest nie obecny i trzeba sprawdzić czy on jest w składzie. cieszę się że przyszedł bo brakowało takiego zawodnika który może być PO, LO a i w pomocy zagra.

NA ILOŚĆ MINUT gry to błysnął Ingo Martinez. Jeden mecz "wygrał " nam Cancelo i 1 mecz b.dobrze ,1 -dobrze -zagrał Gundo,reszę mecze chodził i obserwoawał,grał asekuracyjnie.Biorąc pod uwagę nasze braki to największy zysk to młody ,energetyzujący Yamal i Cancelo ,który póki co jest o niebo lepszy od swoich poprzedników od czasów Alvesa. Powiedzcie w ilu meczach grał b.przyzwoicie Gundo,Widać robotę ciężką Gaviego,FdJ,Gundo -gra mało dynamicznie ,statycznie .Oczywiście czasem jego 5 minut wiele znaczy ale to tylko 5 minut.

Wg mnie to Gundogan. Do tej pory Inigo gral wylacznie kilka spotkan i tak byly solidne, ale bylo ich kilka bo byl limitowany kontuzjami. Gundogan natomiast wypelnial luki po calej linii pomocy. Czy to z przodu, srodku czy DM. Dla mnie Gundogan. Fart jak nic. Wybral Barce widocznie z wielu powodow.

Najyższą notę dałbym
1.cancelo wszechstronnosć energia super transfer
2.gundogan za spokuj wiele grał i ostatnie dogranie.
3.yamal- jako przyszlosć nie jest jeszcze na etapie zdobywania bramek , tego mu brakuje.Na razie trzeba go w spokoju zostawić niech się ogrywa.
4felix za zdobycie ważnych bramek
5oriol zachwycajace wejscie a potem zjazd

Jestem w szoku widząc tak niską ocenę transferu Gundo. Widocznie cules oczekiwali liczb na poziomie double double, ale meczów to chyba nie oglądają..