Aitor Ruibal: Bellingham najlepszym piłkarzem świata? Póki Messi jest aktywnym piłkarzem, nie mogę powiedzieć, że ktokolwiek jest lepszy od niego

Mateusz Doniec

9 grudnia 2023, 21:15

X: @DRB8

13 komentarzy

Fot. Getty Images

Autor pięknej bramki na 1:1 w meczu Real Betis - Real Madryt Aitor Ruibal otrzymał po spotkaniu pytanie o to, czy Jude Bellingham, który zdobył bramkę na 1:0, jest obecnie najlepszym piłkarzem świata. Jego odpowiedź spodobała się szczególnie kibicom Blaugrany i fanom Leo Messiego.

"Póki Messi jest aktywnym piłkarzem, nie mogę powiedzieć, że ktokolwiek jest lepszy od niego" - powiedział prawy obrońca Realu Betis Aitor Ruibal zapytany, czy Jude Bellingham jest obecnie najlepszym piłkarzem świata. "Bellingham jest teraz jednym z najlepszych na świecie, w takim wieku... z pewnością jest jednym z najlepszych" - dodał 27-latek.

Ruibal popisał się w dzisiejszym meczu Realu Betis z Realem Madryt (1:1) piękną bramką wyrównującą, która ostatecznie daje szansę FC Barcelonie na zbliżenie się w tabeli do Los Blancos.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Powinna być pytanie czy Bellingham ma obecnie najlepszą formę strzelecką, bo gra jego jest mało.... imponująca. Już Kroos , czy Isco więcej pokazali na boisku
« Powrót do wszystkich komentarzy