Trener Girony Míchel o wypowiedzi Aleixa Garcíi: Popełnił błąd

Dariusz Maruszczak

6 grudnia 2023, 15:30

21 komentarzy

Fot. Getty Images

Wczorajsza wypowiedź Aleixa Garcíi na temat chęci gry w Barcelonie zebrała dużą uwagę medialną. Na ten temat głos zabrał trener Girony, który skrytykował drugiego kapitana swojego zespołu.

– Oczywiście chciałbym grać w Barcelonie. To klub, który śledziłem od dziecka, który zawsze lubiłem – powiedział Aleix García. Słowa odbiły się szerokim echem, zwłaszcza że już wcześniej pomocnik musiał przepraszać za swoją wypowiedź dotyczącą odejścia Oriola Romeu do Barcelony. Nie spodobała się ona również trenerowi Míchelowi, który został o nią zapytany na konferencji prasowej przed meczem Girony w Pucharze Króla.

– Według mnie Aleix popełnił błąd. To wszystko. Dobrze pamiętam, że gdy grałem w zespołach młodzieżowych Rayo, podczas meczów w Vallecas z Realem Madryt więcej ludzi świętowało gole Realu niż Rayo. Mam nadzieję, że krok po kroku ludzie będą tylko za Gironą. Takie jest moje przesłanie do naszych kibiców. Potrzebujemy piłkarzy będących na 100% za Gironą. Rozpoczęliśmy projekt, żeby to wszystko było możliwe – powiedział Míchel.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ojjj coś myślę,że chłopak może trafić na ławkę...

@pacior95 może ławka to nie, ale czy dalej będzie 2 kapitanem to mam pewne wątpliwości
« Powrót do wszystkich komentarzy