Ładny gest Lewandowskiego wobec młodego kibica, który wbiegł na murawę w meczu z Atlético

Dariusz Maruszczak

5 grudnia 2023, 16:30

Sport

21 komentarzy

Fot. Getty Images

Podczas ostatniego meczu Barcelony z Atlético był moment, w którym młody chłopiec wybiegł na murawę Estadi Olimpic Lluis Companys, kierując się do Roberta Lewandowskiego. Polak znów wykazał się miłym gestem wobec najmłodszych sympatyków.

Realizator transmisji nie przedstawił całego zajścia, przez które wstrzymano grę, ale dzięki doniesieniom medialnym wiemy, co się wydarzyło. Chłopak w koszulce z nazwiskiem Lewandowskiego ominął ochroniarzy i skierował się w stronę napastnika, chcąc zrobić sobie z nim zdjęcie. Polak nie tylko wyraził na to zgodę, ale wręcz zaopiekował się młodzieńcem, gdy wreszcie dotarli do nich stewardzi. Towarzyszył mu nawet do okolic linii bocznej. Co ciekawe, duża część kibiców zgromadzonych na Montjuïc krzyczała „llibertat!”, domagając się, żeby młodego fana nie spotkały duże konsekwencje.

Lewandowski zachował się podobnie na początku ubiegłego sezonu, gdy po zakończeniu meczu z Rayo jeden z młodych kibiców wtargnął na murawę. Lewy, widząc, że chłopak został zatrzymany przez ochroniarza, zareagował i wraz z Radamelem Falcao uspokoił pracownika stadionu, a następnie zrobił sobie zdjęcie z chłopakiem.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wszystkie mecze Barcelony w Lidze Mistrzów i LaLidze za 48 zł miesięcznie w ofercie na pół roku. Oglądaj mecz z Napoli w Canal+ online.

https://bit.ly/WielkaPilka2024

Mogliby sprzedawać losy dla dzieci po końcowym gwizdku dzieciak mógłby podbiec do piłkarzy zrobić sobie fotę zebrać autografy

i to tyle z pozytywnych stron Lewandowskiego

Jak ty Facet mi zaimonowałeś

Lamine zazdrości :D

@MesQueUnClub96 Na pewno było ci miło

Zrobił tego tylko po to żeby media mogły pochwalić jego dobre zachowanie.

Ustawka jak nic zeby podbudowac morale Lewego

Piękny gest Lewandowskiego wobec tego chłopca. I to by było na tyle dobrego w tym meczu co pokazał

Dla dzieciaka mile, ale ochrona się nie popisała pozwalając na wtargnięcie, a po drugie jednak po coś są przepisy i kiedyś dojdzie do tragedii jak np 16-latek dziabnie nożem piłkarza z którego jest niezadowolony.

Jego najlepsze zagranie od 3 miesięcy :D