Ładny gest Lewandowskiego wobec młodego kibica, który wbiegł na murawę w meczu z Atlético

Dariusz Maruszczak

5 grudnia 2023, 16:30

Sport

21 komentarzy

Fot. Getty Images

Podczas ostatniego meczu Barcelony z Atlético był moment, w którym młody chłopiec wybiegł na murawę Estadi Olimpic Lluis Companys, kierując się do Roberta Lewandowskiego. Polak znów wykazał się miłym gestem wobec najmłodszych sympatyków.

Realizator transmisji nie przedstawił całego zajścia, przez które wstrzymano grę, ale dzięki doniesieniom medialnym wiemy, co się wydarzyło. Chłopak w koszulce z nazwiskiem Lewandowskiego ominął ochroniarzy i skierował się w stronę napastnika, chcąc zrobić sobie z nim zdjęcie. Polak nie tylko wyraził na to zgodę, ale wręcz zaopiekował się młodzieńcem, gdy wreszcie dotarli do nich stewardzi. Towarzyszył mu nawet do okolic linii bocznej. Co ciekawe, duża część kibiców zgromadzonych na Montjuïc krzyczała „llibertat!”, domagając się, żeby młodego fana nie spotkały duże konsekwencje.

Lewandowski zachował się podobnie na początku ubiegłego sezonu, gdy po zakończeniu meczu z Rayo jeden z młodych kibiców wtargnął na murawę. Lewy, widząc, że chłopak został zatrzymany przez ochroniarza, zareagował i wraz z Radamelem Falcao uspokoił pracownika stadionu, a następnie zrobił sobie zdjęcie z chłopakiem.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jego najlepsze zagranie od 3 miesięcy :D

Dla dzieciaka mile, ale ochrona się nie popisała pozwalając na wtargnięcie, a po drugie jednak po coś są przepisy i kiedyś dojdzie do tragedii jak np 16-latek dziabnie nożem piłkarza z którego jest niezadowolony.

Jak ty Facet mi zaimonowałeś

Lamine zazdrości :D

@Siwy88 pozwolisz, że pozostanę przy swoim zdaniu.

@Siwy88 chłopie po co tyle jadu, był lepszy, niż twój komentarz.

@brudziana i co z tego jak młody jest zadowolony... a tak na marginesie nie wiedziałem że czytasz w cudzych myślach...

@brudziana Dokładnie. Dlatego też ostatni wychodzi zawsze z tunelu i dopiero wtedy kamera na niego się skieruje to zaczyna klaskać do kolegów i ich motywować

Zrobił tego tylko po to żeby media mogły pochwalić jego dobre zachowanie.

Ustawka jak nic zeby podbudowac morale Lewego

@brudziana to że za kimś nie przepadasz to nie znaczy że musisz atakować... przecież nie wiesz dlaczego to zrobił od razu założyłeś że tak naprawdę pod publiczkę... pokazałeś jaką jesteś osobą a raczej zwykłym hejterem, nie lubisz kogoś to od razu zakładasz że ma złe intencje, jest zły i go atakujesz a przecież jasnowidzem nie jesteś... Bardzo słabe z twojej strony ale chociaż się przyznajesz.

@Rejn ja mam wszystko może poza takimi pieniędzmi. Co ty k.... psycholog?

@brudziana opowiedz mi o tym problemie - że w czymś był najlepszy? że przystojny? że bogaty? że ma atrakcyjną żonę? Czy wszystko na raz, czego Ty nie masz ? :)

@Sapos93 Co by Lewy nie zrobił to zawsze jesteście niezadowoleni.
Suarez, Neymar wychodzili na koniec to było wszystko OK. Teraz Lewy to okazja do hejtu

@Arekvip Pomysł przedni
Komentarz usunięty

@Arekvip fajny pomysl tylko pewnie z 50 ojro by kosztowal :D

Mogliby sprzedawać losy dla dzieci po końcowym gwizdku dzieciak mógłby podbiec do piłkarzy zrobić sobie fotę zebrać autografy

i to tyle z pozytywnych stron Lewandowskiego

@Zielony55 młody oczywiście jest zadowolony bo to chyba normalne dla tak małego kibica. ja poprostu za Lewym delikatnie mówiąc bardzo nie przepadam.

@MesQueUnClub96 Na pewno było ci miło

Piękny gest Lewandowskiego wobec tego chłopca. I to by było na tyle dobrego w tym meczu co pokazał