Ładny gest Lewandowskiego wobec młodego kibica, który wbiegł na murawę w meczu z Atlético

Dariusz Maruszczak

5 grudnia 2023, 16:30

Sport

21 komentarzy

Fot. Getty Images

Podczas ostatniego meczu Barcelony z Atlético był moment, w którym młody chłopiec wybiegł na murawę Estadi Olimpic Lluis Companys, kierując się do Roberta Lewandowskiego. Polak znów wykazał się miłym gestem wobec najmłodszych sympatyków.

Realizator transmisji nie przedstawił całego zajścia, przez które wstrzymano grę, ale dzięki doniesieniom medialnym wiemy, co się wydarzyło. Chłopak w koszulce z nazwiskiem Lewandowskiego ominął ochroniarzy i skierował się w stronę napastnika, chcąc zrobić sobie z nim zdjęcie. Polak nie tylko wyraził na to zgodę, ale wręcz zaopiekował się młodzieńcem, gdy wreszcie dotarli do nich stewardzi. Towarzyszył mu nawet do okolic linii bocznej. Co ciekawe, duża część kibiców zgromadzonych na Montjuïc krzyczała „llibertat!”, domagając się, żeby młodego fana nie spotkały duże konsekwencje.

Lewandowski zachował się podobnie na początku ubiegłego sezonu, gdy po zakończeniu meczu z Rayo jeden z młodych kibiców wtargnął na murawę. Lewy, widząc, że chłopak został zatrzymany przez ochroniarza, zareagował i wraz z Radamelem Falcao uspokoił pracownika stadionu, a następnie zrobił sobie zdjęcie z chłopakiem.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jak ty Facet mi zaimonowałeś
« Powrót do wszystkich komentarzy