Luis Suárez: Na kilka dni przed każdym meczem biorę trzy tabletki, a na kilka godzin przed grą dostaję zastrzyki

Mateusz Doniec

4 grudnia 2023, 17:30

Sport890, Fabrizio Romano

25 komentarzy

Fot. Getty Images

Luis Suárez rozegrał tej nocy ostatni domowy mecz w barwach brazylijskiego Grêmio. Urugwajczyk pożegnał się z kibicami, a w wywiadzie dla Sport890 ujawnia cierpienie, jakie towarzyszy mu w ostatnich latach.

Luis Suárez: Mam nadwyrężenie po zewnętrznej stronie kolana, które pozostało po operacji w 2020 roku, kiedy byłem w Barcelonie. Wewnątrz mam zużytą chrząstkę, która uderza w kość.

- Muszę myśleć, że za pięć lat mogę nie być w stanie grać nawet w piłkę 5-osobową z kolegami. Prawda jest taka, że pierwsze kroki rano są bardzo bolesne. Każdy, kto mnie widzi, myśli, że gra jest dla mnie niemożliwa. Mój syn prosi mnie, żebym z nim zagrał, a ja nie mogę.

- Na kilka dni przed każdym meczem biorę trzy tabletki, a na kilka godzin przed grą dostaję zastrzyki. Inaczej nie mogę grać. Dlatego kuleję.

Luis Suárez pożegnał się z kibicami Grêmio bramką dającą zwycięstwo nad Vasco do Gama. Po spotkaniu Urugwajczyk otrzymał owacje. Tymczasem, mimo jego słów o problemach z grą w piłkę, Fabrizio Romano donosi dziś, że napastnik ma ustalić ostatnie szczegóły swojego kontraktu z... Interem Miami. Umowa będzie obowiązywać przez rok, z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A na noc bierze niebieską tabletkę ;)

@Elvisek
Dolgit też w Żółtym opakowaniu ????????
« Powrót do wszystkich komentarzy