Oficjalnie: Athletico Paranaense ogłasza ostatni mecz Vitora Roque przed własnymi kibicami!

Mateusz Doniec

2 grudnia 2023, 21:41

@AthleticoPR

56 komentarzy

Fot. Getty Images

Zgodnie z tym, o czym informowały w ostatnich tygodniach media, Vitor Roque dołączy tej zimy do drużyny FC Barcelony. Potwierdza to klub 18-latka, który zapowiada ostatni mecz napastnika przed własnymi kibicami.

"DO ZOBACZENIA WKRÓTCE! Ostatni występ przed kibicami Athletico. Mecz z Santosem będzie ostatnim dla Vitora Roque na Ligga Arena przed wyjazdem do Europy" - pisze na oficjalnym koncie na portalu "X" Athletico Paranaense:

Można to zatem uznać już za potwierdzenie przybycia Vitora Roque w styczniu do Barcelony. W niedzielę o 22:30 Athletico zagra u siebie z Santosem, a 7 grudnia na wyjeździe z Cuiabą. Będzie to ostatni mecz napastnika w klubie.

Zgodnie z tym, o czym informował dziś rano Fernando Polo z Mundo Deportivo, Brazylijczyk przybędzie do Barcelony po świętach, a konkretnie 27 grudnia. Dzień później ma już trenować pod okiem Xaviego.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mam mieszane uczucia co do jego transferu. Jak na napastnika ma spore braki nie mówię juz tutaj o sferze fizycznej(bo tutaj bardzo słabo) ale i technicznej. Ale mam nadzieję, że będzie to strzał w 10 :)

@OldMc84 jesli chodzi o sfere(mam mieszane uczucia co do twojej otrogtafii) fizyczna to co mu masz do zarzucenia?

@Pyrzo_Barca literówka przy pisaniu ? mowi Ci to cos? Co do samej fizyki, jest niski 172 cm, ma problem przy grze głową oraz oglądając jego mecze z obrońcą na plecach nie radzi sobie z dobrze. Przy grze jeden na jeden z obrońcą często jest ogrywany. A to tylko liga brazylijska. Dobrze wygląda jak ma przestrzeń i słabe krycie, zresztą jak większość napastników.

@OldMc84 xa taka cene to na wyporzyczeniu moze grac
« Powrót do wszystkich komentarzy