Leo Messi: Wkurzały mnie wypowiedzi Lewandowskiego, celowo próbowałem go przedryblować

Dariusz Maruszczak

1 grudnia 2023, 21:08

Star+ via Mundo Deportivo

53 komentarze

Fot. Getty Images

Leo Messi udzielił ciekawych wypowiedzi w serialu Star+ pt. "Campeones, un año después" na temat zaszłości z Robertem Lewandowskim. Argentyńczyk przyznał, że denerwowały go wypowiedzi Polaka na jego temat, i potwierdził słowa Angela Di Maríi, że celowo próbował przedryblować napastnika podczach ich ostatniego spotkania na mistrzostwach świata.

- Wkurzały mnie wypowiedzi Lewandowskiego, ponieważ kiedy zdobyłem Złotą Piłkę, naprawdę czułem to, co o nim powiedziałem. Zignorowałem go podczas meczu, ponieważ to był on, byłem zły i pomyślałem, że nie powinien mówić tego, co powiedział. Byłem bardzo zły. Czy celowo chciałem go przedryblować, ponieważ to był on? Tak – powiedział Messi na temat sytuacji z meczu Argentyny z Polską podczas mundialu, gdy próbował przedryblować Lewego i nie podał mu ręki po tym, jak napastnik go sfaulował.

Przypomnijmy, że Messi podczas gali Złotej Piłki 2021 docenił Lewandowskiego i powiedział na scenie, że zasługuje na tę nagrodę. Później Polak w jednym z wywiadów powiedział jednak „poprosił o Złotą Piłkę dla mnie, ale nie głosował na mnie przy The Best”. To właśnie te słowa nie spodobały się Messiemu.

Argentyńczyk podkreśla jednak, że ostatecznie porozumiał się z Polakiem. - Potem spotkaliśmy się i odbyliśmy rozmowę. Zgodziliśmy się, że to wszystko było nieporozumieniem. Był zdenerwowany, ponieważ to, co powiedział, nie pokrywało się w pełni z tym, co było w Internecie. Zignorowałem wszystkie sprawy z przeszłości i wszystko było między nami ok. Potem on przeszedł do Barcelony. Wiele rozmawialiśmy o klubie, mieście itd.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dziecinada z obu stron.

@Bartula No tak, ... a może to po prostu PR

@Bartula ja wiem,chciał za kare ograc,czy jest to aż tak źle? No nie wiem.Bardziej mnie to bawi heh i całkiem to rozumiem,gdyż postępowalem na boisku podobnie,gdy ktoś mnie wkurzył

@Trojanek23 Nie o tym mówię. Sam fakt, że coś pieprzą o tym konkursie żałosnym i się tym przejmują w takim stopniu jest dziecinny. Szczególnie, że Messi zignorował Lewandowskiego, bo nie zgadzał się z jego wypowiedziami, a chyba szacunek na boisku się należy jednak niezależnie od takich opinii.
« Powrót do wszystkich komentarzy