RAC1: Barça poinformowała LaLigę, że aktywuje operację sprowadzenia Vitora Roque w styczniu

Mateusz Doniec

30 listopada 2023, 22:45

RAC1

11 komentarzy

Fot. Getty Images

Wszystko wskazuje na to, że w drugiej połowie sezonu FC Barcelona będzie mogła liczyć na dodatkowego napastnika - Vitora Roque. Według dziennikarki RAC1 klub poinformował LaLigę, że rozpoczyna operację przyspieszenia sprowadzenia Brazylijczyka.

Jak donosi Marta Ramon w radiu RAC1, FC Barcelona poinformowała już LaLigę, że aktywuje operację mającą na celu sprowadzenie Vitora Roque w styczniu, korzystając z luki pozostawionej przez Gaviego. Teraz ma to zostać zatwierdzone. Dziennikarka dodaje, że między Barçą a Athletico Paranaense oraz Vitorem Roque wszystko jest już ustalone. Przyspieszenie transferu na styczeń był już od jakiegoś czasu rozważany.

W ostatnich tygodniach media informowały, że sprowadzenie Vitora Roque jest priorytetem, lecz nie było pewności, czy kontuzja Gaviego nie zmieni tych planów. Teraz potwierdza się, że Brazylijczyk wzmocni zespół Xaviego w styczniu, a sprowadzenie dodatkowego pomocnika będzie ewentualnie zależało od innych ruchów na rynku i działań w klubie.

Tymczasem dziś o północy rozpocznie się spotkanie Athletico Paranaense zagra wyjazdowy mecz przeciwko Cruzeiro. Nie wiadomo, czy Vitor Roque pojawi się w wyjściowym składzie. Jak na razie rozegrał po kontuzji tylko 26 minut w poprzednim spotkaniu z Vasco da Gama.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Patrząc na forme Lewego to konieczność...
« Powrót do wszystkich komentarzy