RAC1: Występ Ter Stegena w meczu z Atlético również mało prawdopodobny [Aktualizacja 11:45]

Mateusz Doniec

2 grudnia 2023, 11:45

RAC1

17 komentarzy

Fot. Getty Images

Marc-André ter Stegen wrócił z ostatniego zgrupowania reprezentacji z urazem pleców. Choć początkowo mówiło się, że Niemiec powinien być gotowy już na mecz z Rayo, okazało się, że opuścił zarówno to spotkanie, jak i starcie Ligi Mistrzów z Porto. Teraz RAC1 zapowiada, że 31-latek nie wyzdrowieje również na mecz z Atlético.

Jak donosi RAC1, trudno będzie o występ Marca-André ter Stegena w meczu z Atlético w najbliższą niedzielę o 21:00 na Montjuïc. Niemiec miał trenować dziś w Ciutat Esportiva mimo dnia wolnego dla drużyny, lecz jego odczucia nadal nie są dobre. Dodatkowo, aby sztab dał 31-latkowi zielone światło, musiałby on przed meczem trenować już na 100%, a tymczasem do spotkania pozostały tylko dwie sesje treningowe.

Wiele zatem wskazuje na to, że Iñaki Peña rozegra trzeci mecz z rzędu w pierwszym składzie FC Barcelony i do tego drugi tak wysokiej rangi. Jego występ w meczu z Rayo nie napawał optymizmem, lecz interwencje w spotkaniu z Porto nieco uspokoiły klub w kontekście ewentualnej potrzeby dalszego zastępowania Ter Stegena.

Aktualizacja

Sobota, 2 grudnia
11:45 Marc-André NIE trenuje z drużyną na dzień przed meczem z Atlético.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A może trzeba zdiagnozować czemu pojawia się ten ból. Ciągle tylko komunikat - ból pleców, ale przecież z czegoś to wynika...
« Powrót do wszystkich komentarzy