RAC1: Występ Ter Stegena w meczu z Atlético również mało prawdopodobny [Aktualizacja 11:45]

Mateusz Doniec

2 grudnia 2023, 11:45

RAC1

17 komentarzy

Fot. Getty Images

Marc-André ter Stegen wrócił z ostatniego zgrupowania reprezentacji z urazem pleców. Choć początkowo mówiło się, że Niemiec powinien być gotowy już na mecz z Rayo, okazało się, że opuścił zarówno to spotkanie, jak i starcie Ligi Mistrzów z Porto. Teraz RAC1 zapowiada, że 31-latek nie wyzdrowieje również na mecz z Atlético.

Jak donosi RAC1, trudno będzie o występ Marca-André ter Stegena w meczu z Atlético w najbliższą niedzielę o 21:00 na Montjuïc. Niemiec miał trenować dziś w Ciutat Esportiva mimo dnia wolnego dla drużyny, lecz jego odczucia nadal nie są dobre. Dodatkowo, aby sztab dał 31-latkowi zielone światło, musiałby on przed meczem trenować już na 100%, a tymczasem do spotkania pozostały tylko dwie sesje treningowe.

Wiele zatem wskazuje na to, że Iñaki Peña rozegra trzeci mecz z rzędu w pierwszym składzie FC Barcelony i do tego drugi tak wysokiej rangi. Jego występ w meczu z Rayo nie napawał optymizmem, lecz interwencje w spotkaniu z Porto nieco uspokoiły klub w kontekście ewentualnej potrzeby dalszego zastępowania Ter Stegena.

Aktualizacja

Sobota, 2 grudnia
11:45 Marc-André NIE trenuje z drużyną na dzień przed meczem z Atlético.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No nic, trzeba go pożegnać w lato.

@tristan87 Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

@TheKlucha podejrzewam, że to była ironia natomiast mogę się też mylić
« Powrót do wszystkich komentarzy