Un Toc de La Rambla #146 - Wychodzimy z grupy | Podcast FCBarca.com NA ŻYWO

Redakcja

29 listopada 2023, 19:00

1 komentarz

Mimo różnych perturbacji Barcelona ostatecznie pokonała Porto i zapewniła sobie upragniony awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów. To spotkanie będzie głównym tematem kolejnego odcinka podcastu FCBarca.com, w którym nie zabraknie też omówienia innych kwestii związanych z Blaugraną i rywalizacją w LaLidze.

Podczas dzisiejszej rozmowy na żywo (od 19:30) Redaktorzy Rafał Kowalczyk (@rkowalczyk7) oraz Maciej Miko (@MacMiko69) podsumują wczorajszy mecz Barcelony. Będzie o czym dyskutować, ponieważ Katalończycy mimo wywalczenia awansu nie rozwiali wątpliwości co do swojej gry, zwłaszcza w kontekście kolejnego nieudanego starcia ligowego z Rayo. Zachęcamy do wyrażania swojej opinii na temat pojedynku z Porto i ogólnej sytuacji zespołu w komentarzach oraz do zadawania pytań - postaramy się na nie odpowiedzieć w trakcie dzisiejszej transmisji.

Omówimy również inne ważne sprawy dotyczące Barcelony, na czele z kontuzją Gaviego, która wykluczyła go z gry na resztę sezonu. Kto może zastąpić 19-latka? Tego dowiecie się w naszym podcaście. Porozmawiamy również o znaczeniu powrotu Frenkiego de Jonga oraz zapowiemy pojedynek z Atlético. Nie zabraknie też poruszenia tematów związanych z LaLigą - zmiany trenerów w Villarrealu i Granadzie, czy też ostatniej czerwonej kartki Sergio Ramosa. 

Startujemy o 19:30!

Pamiętajcie także o naszym podcaście Un Toc de la Rambla, który znajdziecie na poniższych platformach:

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wszystkie mecze Barcelony w Lidze Mistrzów i LaLidze za 48 zł miesięcznie w ofercie na pół roku. Oglądaj mecz z Napoli w Canal+ online.

https://bit.ly/WielkaPilka2024

Przynajmniej dziś powinienem być na czas. Zachęcam też innych, bo to jest bardzo fajny cykl.