Xavi: To nie jest wymówka, nie przez to zremisowaliśmy, ale karny na Raphinhi był oczywisty

Michał Gajdek

25 listopada 2023, 16:50

LaLiga

41 komentarzy

Fot. Getty Images

Xavi Hernández pojawił się na konferencji prasowej po remisie z Rayo Vallecano. Przedstawiamy jego najciekawsze wypowiedzi. Pełny zapis pojawi się na portalu dziś w godzinach wieczornych.

Marta Ramón, RAC1: Co martwi cię najbardziej, co powinno ulec poprawie, biorąc pod uwagę kalendarz, który się komplikuje?

Mentalność. W drugiej połowie nastawienie było już dobre, ale to dlatego, że już nam się spieszyło... powinniśmy mieć takie nastawienie od pierwszej minuty. Dużo rozmawiamy o tym, żeby pokazać w meczu, że chcemy wygrać. Druga połowa była dobra, ale musimy się poprawić, być autokrytyczni, ja pierwszy, bo jestem głównym odpowiedzialnym. To niewystarczające, punkt jest niewystarczający, musimy się poprawić. Przede wszystkim nastawienie do meczów. 

Alejandro Segura, Radio MARCA: Nie wiem, czy miałeś okazję zobaczyć sytuację z Raphinhą w ostatnich minutach. Czy powinien być rzut karny, bo prawie cała ławka wyskoczyła zaprotestować? 

Wiem, że potem mówicie, że szukam wymówek... ale to oczywisty karny. Wszyscy tak mówią, widzieliśmy obrazki. Nie mamy szczęścia w tych decyzjach sędziowskich, w tych, w których mamy do czynienia z interpretacją, gdzie jest rzut monetą... zdarzyło się to nam w Getafe, w Granadzie i też dzisiaj. To nie jest wymówka. Przegraliśmy, przepraszam, zremisowaliśmy, bo nie wyglądaliśmy dobrze w pierwszej połowie, w drugiej połowie było lepiej. Ale jeżeli pytasz mnie tylko o karnego, dla mnie to jasny karny.

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Już bardziej oczywisty był na Balde niż na tym Raphini...

@Ja Cule No gdzie balde bark w bark , raphinia kopnięty w nogę xd
« Powrót do wszystkich komentarzy