Miły gest Daniego Carvajala wobec Gaviego; siostra motywuje 19-latka do przezwyciężenia kontuzji

Dariusz Maruszczak

20 listopada 2023, 22:00

Mundo Deportivo, Instagram

11 komentarzy

Fot. Getty Images

Świat sportu zjednoczył się chociaż na chwilę po informacji o koszmarnej kontuzji Gaviego. Do 19-latka płyną wyrazy wsparcia z różnych stron, również od klubowych rywali. Pomocnik może też liczyć na wsparcie rodziny oraz kolegów z drużyny.

Ładny gest wobec wychowanka Barcelony poczynił Dani Carvajal, który wcześniej w ferworze rywalizacji niejednokrotnie miał różne spięcia z piłkarzami Blaugrany, w tym z Gavim. „Rywale i koledzy, ale przede wszystkim ludzie. Wrócisz silniejszy, przyjacielu. Trzymaj się, Gavi” – napisał Carvajal.

Ciekawy wpis na Instagramie opublikowała siostra Gaviego – Aurora Paez. W pewnym stopniu tłumaczy on wojownicze nastawienie pomocnika, które może mu pomóc wyjść z nieszczęścia, jakie go spotkało. „Tata i mama nauczyli nas wzlotów i upadków, ale też tego, jak je przezwyciężać. Od tej pory czas myśleć o twojej rehabilitacji. Jesteśmy z tobą, bracie. Kochamy cię!” - napisała siostra Gaviego.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Aurora Páez Gavira (@aurorapaezg)

Z kolei Mundo Deportivo pisze o wsparciu, jakiego Iñigo Martínez udzielił Gaviemu po kontuzji. Stoper nie opuścił młodszego kolegi po zakończeniu meczu z Gruzją i towarzyszył mu podczas powrotu do Barcelony, gdy pomocnik został oddzielnie zabrany do Katalonii przez dyrektora sportowego reprezentacji Alberta Luque. Z innymi wyrazami wsparcia wobec Gaviego można zapoznać się w tym artykule.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Kocham tego chłopaka będzie go brakować.Nie zastąpiony

Pan Inigo Martinez to jest gość.

Inigo ale ześ mi zaimponował w tej chwili

Kocham grę Gaviego tak jak Ronalda i Marca. Dla mnie 3 najlepsze gwiazdy tego zespołu (nie licząc chwilowo nieobecnego Ansu). Życzę mu jak najlepiej i już za nim tęsknię, alu, kurczę, Íñigo jest cudowny. Nie dość, że gra naprawdę dobrze, to jeszcze typ do rany przyłóż. Jest weteranem i tak się zachowuje. Z marszu mógłby być jednym z kapitanów.

Leci followek :)

Ciekawe czy to stepująca siostra

Ładne zachowanie ,dobrze że w reprezentacji dobrze żyją:)coś jest nienormalnego że i Tsal i Barca są tak mocno dotknięte...