Media: Badania potwierdzają, że problemy Ter Stegena z plecami nie są poważne [Aktualizacja 18:46]

Dariusz Maruszczak

20 listopada 2023, 16:22

Esport3

2 komentarze

Fot. Getty Images

Poniedziałek stoi pod znakiem badań medycznych w Ciutat Esportiva. Po bardzo negatywnych wieściach ws. Gaviego przyszedł czas na sprawdzenie, jak wygląda sytuacja Marca-André ter Stegena.

Niemiec opuścił zgrupowanie swojej reprezentacji z powodu problemów z plecami. Były one na tyle poważne, że Ter Stegen nie mógł wziąć udziału w żadnym ze starć. Mimo to media podawały dość optymistyczne wiadomości co do stanu zdrowia 31-latka. Zawodnik ma być gotów na najbliższy mecz z Rayo, który odbędzie się 25 listopada. Zobaczymy jednak, co wykażą dzisiejsze badania. Ter Stegen przyjechał już do Ciutat Esportiva.

AKTUALIZACJA

18:46 Nie mamy jeszcze oficjalnych informacji ws. wyników badań Ter Stegena, ale według Esport3 potwierdziły one, że problemy Ter Stegena nie są poważne i wynikają z lumbalgii. Dolegliwości nie powinny przeszkodzić bramkarzowi we wzięciu udziału w meczu z Rayo. Katalońskie medium podaje jednak, że 31-latek odczuwa te bóle od początku sezonu, choć Barça uważa, że sytuacja jest pod kontrolą. Javi Miguel z ASa też podaje, że wykluczono poważniejsze dolegliwości.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Na takie bóle w krzyżu polecam gorąco bardzo tanią maść z goździkiem o nazwie neuroterapia. Ze 20 zeta kosztuje, a pomaga niemal natychmiast.
Prośba do Lewego, aby kupił Matsowi.

Może Mats w końcu posiedzi na ławce by odpocząć,