Oficjalnie: Barcelona poinformowała, że Gavi zerwał więzadło krzyżowe!

Dariusz Maruszczak

20 listopada 2023, 12:33

150 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona potwierdziła w oficjalnym komunikacie kontuzję Gaviego. Pomocnik zerwał więzadło krzyżowe przednie i uszkodził łąkotkę.

Zgodnie z informacją przedstawioną przez klub, Gavi całkowicie zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawej nodze. Doszło również do kontuzji łąkotki zewnętrznej, co jeszcze bardziej komplikuje sytuację zdrowotną zawodnika. Według doktora Ripolla może to oznaczać absencję dłuższą niż 8 miesięcy. Barça oświadczyła również, że Gavi w najbliższych dniach przejdzie operację, po której zostanie przedstawiony kolejny komunikat. Javi Miguel z ASa też uważa, że pomocnik będzie poza grą przez około 8-9 miesięcy.

Gaviemu można przesłać wyrazy wsparcia na oficjalnej stronie internetowej FC Barcelony.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Poczytałem trochę komentarzy na stronie Realu i to jest dramat jaki ściek tam jest, jak się cieszą że młody chłopak ciężko kontuzjowany, że dobrze mu tak, oni tam mają chyba orzeszki zamiast mózgu, Gaviemu życzę powrotu zdrowia tak samo jak Viniemu.

@Tfunaprzescieradla nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Cofnij się do kontuzji Viniego i poczytaj komentarze, tak wstyd mi za kibiców Realu którzy nie szanują zawodników drużyny przeciwnej, tak samo byłem zdania o usadzeniu Viniego na ławce za jego ostatnie pajacowanie. Ale gowno wybiją z niektórych kibiców i Tu i u nas, niestety to jest przykre, ale prawdziwe i wtedy cierpią inni którzy są myślącymi kibicami. Chociaż można by stwierdzić po Twoim nicku że Możesz wcale nie odbiegać od tych kibiców (nie oceniam Cie bo Cie nie znam) więc nie bierz do siebie tego komentarza. A Gaviemu tak jak i zawodnikom Realu szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

@Pepito18 nick się wziął z tego, że napisałem na stronie merytoryczny komentarz po jednym z meczy realu, gdzie pochwaliłem za styl i zajebistą grę ale skrytykowałem postawę Viniego za machanie rękami, i gestykulację, zaznaczając że Gavi też mnie irytuje swoim zachowaniem, po czym wylał się potok na mnie i ban na 5 lat…taka sprawiedliwość

@Tfunaprzescieradla o moderatorach też można by sporo napisać. Ja tu też się spotkałem z czymś takim po wypowiedzi o sprawie negreiry (bez ciskania i oceniania, bo narazie to mozna snuc domysly o co konkretnie tam chodzilo). Więc możemy sobie co najwyżej piwko strzelić i piątkę przybić. Powodzenia ????

@Pepito18 Szanuje takich kibicow. nigdy nie powinnismy sie cieszyc z kontuzji kogokolwiek.
« Powrót do wszystkich komentarzy