Oficjalnie: Barcelona poinformowała, że Gavi zerwał więzadło krzyżowe!

Dariusz Maruszczak

20 listopada 2023, 12:33

150 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona potwierdziła w oficjalnym komunikacie kontuzję Gaviego. Pomocnik zerwał więzadło krzyżowe przednie i uszkodził łąkotkę.

Zgodnie z informacją przedstawioną przez klub, Gavi całkowicie zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawej nodze. Doszło również do kontuzji łąkotki zewnętrznej, co jeszcze bardziej komplikuje sytuację zdrowotną zawodnika. Według doktora Ripolla może to oznaczać absencję dłuższą niż 8 miesięcy. Barça oświadczyła również, że Gavi w najbliższych dniach przejdzie operację, po której zostanie przedstawiony kolejny komunikat. Javi Miguel z ASa też uważa, że pomocnik będzie poza grą przez około 8-9 miesięcy.

Gaviemu można przesłać wyrazy wsparcia na oficjalnej stronie internetowej FC Barcelony.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Aż mi się chce normalnie płakać. Z całego składu Barcelony to mój ulubiony piłkarz, a zaraz po nim jest Lewandowski. Co weekend siadamy z 8 letnim synkiem, który jest jego wielkim fanem i oglądamy mecze Barcy. Lubi go do tego stopnia, że w klubie którym trenuje piłkę wybral sobie koszulkę z numerem 6. Teraz k... to się przytrafiło. Na dodatek w jakich okolicznościach, przecharowany młodzieniec a ci idioci na bylejaki mecz o nic z Gruzja go wpuszczaja... na dodatek gra z urazem... to trzeba nie mieć za grosz wyobraźni :( :( :( ...
« Powrót do wszystkich komentarzy