Oficjalnie: Barcelona poinformowała, że Gavi zerwał więzadło krzyżowe!

Dariusz Maruszczak

20 listopada 2023, 12:33

150 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona potwierdziła w oficjalnym komunikacie kontuzję Gaviego. Pomocnik zerwał więzadło krzyżowe przednie i uszkodził łąkotkę.

Zgodnie z informacją przedstawioną przez klub, Gavi całkowicie zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawej nodze. Doszło również do kontuzji łąkotki zewnętrznej, co jeszcze bardziej komplikuje sytuację zdrowotną zawodnika. Według doktora Ripolla może to oznaczać absencję dłuższą niż 8 miesięcy. Barça oświadczyła również, że Gavi w najbliższych dniach przejdzie operację, po której zostanie przedstawiony kolejny komunikat. Javi Miguel z ASa też uważa, że pomocnik będzie poza grą przez około 8-9 miesięcy.

Gaviemu można przesłać wyrazy wsparcia na oficjalnej stronie internetowej FC Barcelony.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Miałem podobną kontuzje i mogę powiedzieć, że to naprawdę siada na psyche bo np do dziś mam tak, że powiedzmy jestem na mieście i widzę, że autobus mi ucieka i wacham się czy pobiec i zdążyć czy jechać następnym bo w głowie od razu wraca myśl o kolanie i o tym jaki to był ból. Wielu piłkarzy ma podobnie i historia już zniszczyła kariery np Asensio itp.

Nie przepadam za Gavim jako kibic Realu, ale szkoa by było zmarnować taki talent więc życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

@creativeopinion Bardziej od Asensio mi Jese do głowy przychodzi.
« Powrót do wszystkich komentarzy