Oficjalnie: Barcelona poinformowała, że Gavi zerwał więzadło krzyżowe!

Dariusz Maruszczak

20 listopada 2023, 12:33

150 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona potwierdziła w oficjalnym komunikacie kontuzję Gaviego. Pomocnik zerwał więzadło krzyżowe przednie i uszkodził łąkotkę.

Zgodnie z informacją przedstawioną przez klub, Gavi całkowicie zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawej nodze. Doszło również do kontuzji łąkotki zewnętrznej, co jeszcze bardziej komplikuje sytuację zdrowotną zawodnika. Według doktora Ripolla może to oznaczać absencję dłuższą niż 8 miesięcy. Barça oświadczyła również, że Gavi w najbliższych dniach przejdzie operację, po której zostanie przedstawiony kolejny komunikat. Javi Miguel z ASa też uważa, że pomocnik będzie poza grą przez około 8-9 miesięcy.

Gaviemu można przesłać wyrazy wsparcia na oficjalnej stronie internetowej FC Barcelony.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Przeciążone mięśnie od nadmiaru i gry i stawy nie wytrzymały Barcelona zajeżdża mlodzież, jak taki dzieciak może napierdalać od dechy do dechy po 90 min. Nie wierze by ta kontuzja byla zwyklym pechem nie powiazanym z tym ile gra

@Faro To nie jest takie proste. Takie kontuzje czasem się po prostu zdarzają. Ktoś Ci wjedzie zbyt mocno, źle staniesz, poślizgniesz się i kolano poleci. Mi kolega lata temu jak stałem na bramce wpadł na mnie a był 2x cięższy i co zrobił? Stanął mi na stopie a nastepnie wpadł na mnie i jak ja leciałem do tyłu to on trzymał mi stopę i po zawodach.

@creativeopinion rozumiem bo tez mialem uraz kolana innego typu po kontakcie z kims a raczej czyms, natoamoast u niego tak nie bylo a staw jest złożony i na pewno mięśnie maja wplyw na jego funckjonowanie
« Powrót do wszystkich komentarzy