Oficjalnie: Barcelona poinformowała, że Gavi zerwał więzadło krzyżowe!

Dariusz Maruszczak

20 listopada 2023, 12:33

150 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona potwierdziła w oficjalnym komunikacie kontuzję Gaviego. Pomocnik zerwał więzadło krzyżowe przednie i uszkodził łąkotkę.

Zgodnie z informacją przedstawioną przez klub, Gavi całkowicie zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawej nodze. Doszło również do kontuzji łąkotki zewnętrznej, co jeszcze bardziej komplikuje sytuację zdrowotną zawodnika. Według doktora Ripolla może to oznaczać absencję dłuższą niż 8 miesięcy. Barça oświadczyła również, że Gavi w najbliższych dniach przejdzie operację, po której zostanie przedstawiony kolejny komunikat. Javi Miguel z ASa też uważa, że pomocnik będzie poza grą przez około 8-9 miesięcy.

Gaviemu można przesłać wyrazy wsparcia na oficjalnej stronie internetowej FC Barcelony.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

W kontekście jego kariery to jest dramat. Chłopak może nie wrócić na swój poziom, nie mówiąc nawet o wskoczeniu na wyższy. Granie wszystkiego od deski do deski wraz z Gundoganem (bo Pedri to szklanka plus wypadł De Jong) teraz wychodzi. W kontekście tego sezonu to dla klubu też jest dramat. De Jong wróci chuj wie kiedy. Pedri zaraz się znów posypie. Gundo ma dużo w nogach, więc pewnie też siądzie. Ale jestem wściekły.
« Powrót do wszystkich komentarzy