Oficjalnie: Barcelona poinformowała, że Gavi zerwał więzadło krzyżowe!

Dariusz Maruszczak

20 listopada 2023, 12:33

150 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona potwierdziła w oficjalnym komunikacie kontuzję Gaviego. Pomocnik zerwał więzadło krzyżowe przednie i uszkodził łąkotkę.

Zgodnie z informacją przedstawioną przez klub, Gavi całkowicie zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawej nodze. Doszło również do kontuzji łąkotki zewnętrznej, co jeszcze bardziej komplikuje sytuację zdrowotną zawodnika. Według doktora Ripolla może to oznaczać absencję dłuższą niż 8 miesięcy. Barça oświadczyła również, że Gavi w najbliższych dniach przejdzie operację, po której zostanie przedstawiony kolejny komunikat. Javi Miguel z ASa też uważa, że pomocnik będzie poza grą przez około 8-9 miesięcy.

Gaviemu można przesłać wyrazy wsparcia na oficjalnej stronie internetowej FC Barcelony.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Życzę mu jak najlepiej ale jak dla mnie to nie jest orłem ani w defensywie ani ofensywie , za samo to że walczy nie powinien grać w podstawowym składzie ,taki zawodnik jak Robero wszędzie może grać ale na żadnej pozycji nie jest wybitny.

@Gacu95 Gavi to serce tej drużyny i jest orłem tu i tu. Trzeba meczów nie oglądać albo nie znać się na piłce, żeby gadać jak ty

@Gacu95 nie znasz się wogole na piłce, to jest dusza to jest serce , bez takich zawodników w składzie nie ma trofeów

@Kwasiak98 serce jest ale tyle że walczy bo umiejętności nie wybitne , oglądam wszystkie mecze i widzę że łapie głupie kartki a z przodu nie wnosi nic.

@xavi890 za czasów Guardioli nie było serca , sercem może być araujo jak puyol a Gavi nic nie wnosi do przodu taka prawda .

@Gacu95 totalny idiota bez wiedzy na temat futbolu, bez komentarza..

@gaviypedri68 Sam jesteś dzieckiem i to bez wychowania napisz mi ile Gavi wniósł do gry w ofensywie podania 1 czy 2 stopnia ..... Nic więc nie pouczaj mnie bo trochę w piłkę grałem na dobrym poziomie w Pl a piłka zajmuje się od 20 lat więc ścisz ...

« Powrót do wszystkich komentarzy