Oficjalnie: Barcelona poinformowała, że Gavi zerwał więzadło krzyżowe!

Dariusz Maruszczak

20 listopada 2023, 12:33

150 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona potwierdziła w oficjalnym komunikacie kontuzję Gaviego. Pomocnik zerwał więzadło krzyżowe przednie i uszkodził łąkotkę.

Zgodnie z informacją przedstawioną przez klub, Gavi całkowicie zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawej nodze. Doszło również do kontuzji łąkotki zewnętrznej, co jeszcze bardziej komplikuje sytuację zdrowotną zawodnika. Według doktora Ripolla może to oznaczać absencję dłuższą niż 8 miesięcy. Barça oświadczyła również, że Gavi w najbliższych dniach przejdzie operację, po której zostanie przedstawiony kolejny komunikat. Javi Miguel z ASa też uważa, że pomocnik będzie poza grą przez około 8-9 miesięcy.

Gaviemu można przesłać wyrazy wsparcia na oficjalnej stronie internetowej FC Barcelony.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wyjebał się na meczu kadry, kadra teraz ma wywalone i powoła sobie kogoś innego a klub zostaje z wyleczeniem zawodnika, rehabilitacją, utrzymaniem jego pensji, załataniem dziury w składzie po nim. Za to wszystko klub dostanie około 4-5 mln od FIFA. A gdy za rok Gavi wróci znowu dostanie powołanie gdy będzie tylko mógł grać. To jest chory system i nie rozumiem czemu kluby jeszcze nie powiedziały dość.

@nowy19pl żeby 4-5 mln. Policzą że Gavi oficjalnie ma kontrakt w Barcy B i wypłacą jakiś ekwiwalent 200 tys. Ale to wszystko gówno, bo przede wszystkim idiotycznie narażonego zdrowia nikt Gaviemu nie zwróci.
« Powrót do wszystkich komentarzy