Sport: Barça rzuca ręcznik w sprawie Nico Williamsa

Michał Gajdek

16 listopada 2023, 10:30

Sport

36 komentarzy

Fot. Getty Images

Choć FC Barcelona uważnie śledzi sytuację Nico Williamsa, to dziennikarze Sportu donoszą, że klub nie widzi zbytnio szans na jego pozyskanie. Bask ostatnio oznajmił, że jego przyszłość jest praktycznie jasna, jednak w Katalonii nie spodziewają się, aby była ona związana z Blaugraną.

Mimo, że aktualny kontrakt skrzydłowego z ekipą z Bilbao wygasa w czerwcu 2024 roku, to Barcelona nie za specjalnie wierzy już w jego pozyskanie bez odstępnego. Zdaniem dziennikarzy Sportu, piłkarz najprawdopodobniej przedłuży obecną umowę z Athletikiem. Nawet jeżeli ostatecznie zdecyduje się na odejście z Bilbao, to najbardziej prawdopodobną destynacją ma być któryś z klubów Premier League.

Dziennikarze Sportu wobec najnowszych doniesień zmienili od razu linię redakcyjną, wskazując, że wprawdzie Nico Williams jest "interesującym zawodnikiem, z dobrymi cechami", ale w klubie mają pojawiać się wątpliwości, czy wpasowałby się w system gry Barçy. Dyrekcja sportowa Blaugrany ma zauważać, że to piłkarz, który "potrzebuje przestrzeni, żeby wyrządzić krzywdę", a w Barcelonie by jej nie miał, bo rywale zawsze są bardzo zamknięci. Ponadto, w stolicy Katalonii mają uważać, że skrzydłowy Athletiku "musi poprawić się w wykańczaniu akcji".

 

 
REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Przy naszym flegmatycznym przejściu z obrony do ataku, żaden skrzydłowy nie będzie pasował . Nasza gra polega na dojściu pod pole karne rywali a następnie wycofaniu piłki do bramkarza !

@dariooo smutne ale prawdziwe, tez mnie to od dawna boli. Lepiej stracić piłkę przy powolnym rozgrywaniu i tysiącu podań niz przy szybkiej akcji z kontry...Mają to chłopaki w głowie wbite tak, że nie wiem czy nowy trener by szybko im to wykorzenił..

@dariooo i jedynym pilkarzem który pcha grę do przodu jest Felix.
« Powrót do wszystkich komentarzy