Promocja na Black Week: Surfshark VPN dostępny do 86% taniej i trzy miesiące gratis!

Redakcja

24 listopada 2023, 21:34

Brak komentarzy

Zastanawiasz się, jak bezpieczenie i szybko surfować po Internecie, jednocześnie zachowując pełną anonimowość? Co jeśli często łączysz się z publicznymi, otwartymi sieciami wi-fi, które narażają Cię na ryzyko wycieku danych? A może często podróżujesz, potrzebujesz dostępu do aplikacji działających na terenie kraju, np. aby móc swobodnie oglądać mecze Barcelony, będąc setki, a nawet tysiące kilometrów od domu? Z pomocą przychodzi znakomita aplikacja Surfshark VPN, która rozwiązuje wszystkie te problemy i w dodatku kosztuje przysłowiowe „grosze”.

Surfshark to wygodny, przejrzysty i bezpieczny sposób, aby zapewnić prywatność na swoich urządzeniach, z których korzystasz na co dzień. Usługa VPN tworzy zaszyfrowany internetowy tunel, który zabezpiecza dane przesyłane między Tobą a miejscem docelowym. Dzięki Surfshark możesz połączyć się z jedną ze stu lokalizacji na świecie i z pełną prędkością surfować po Internecie. Koniec z problemami z połączeniem za pomocą darmowych VPN-ów. Surfshark jest tani (otrzymujesz minimum 3 miesiące gratis), szybki i daje gwarancję 30-dniowego zwrotu pieniędzy.

Na Black Week Surfshark przygotował wyjątkową promocję - minimum 80% zniżki na każdy z pakietów! Oznacza to, że możesz skorzystać z oferty już za 8,19 zł (221,04 zł za 27 miesięcy) miesięcznie i otrzymać 3 miesiące gratis. Od razu zyskujesz dostęp do 100 lokalizacji na całym świecie, możliwość blokady okienek cookie i reklam. Przed nami tzw. cyber week, który zakończy się czarnym piątkiem, na który Surfshark specjalnie przygotował tę wyjątkową ofertę.

Korzystając za to z oferty Surfshark One i płacąc 11,19 zł miesięcznie (313,44 zł za 28 miesięcy) zyskujesz z kolei dostęp do dodatkowych opcji, takich jak ochrona antywirusowa, generator danych osobowych czy generator adresów e-mail.

Surfshark One+ poza wszystkimi opcjami dostępnymi w powyższych pakietach, daje użytkownikowi możliwość skorzystania z unikalnych opcji: usuwania danych z baz danych firm i usuwanie danych z wyszukiwarek osób. 

Podróżuj po wirtualnym (i realnym) świecie bez żadnych zmartwień! Dzięki Surfshark możesz eksplorować cyfrowy świat i odwiedzać strony z ochroną na takim samym poziomie jak w domu. Chcesz oglądać mecze Barcelony lub innych zespołów w polskich legalnych serwisach streamingowych? Surfshark poradzi sobie z tym znakomicie, nawet jeśli będziesz daleko od domu. Bez względu na to, czy używasz sieci domowej czy publicznej sieci Wi-Fi, dzięki serwerom na całym świecie możesz surfować po internecie bez przeszkód, reklam i plików cookie.

REKLAMA

Poleć artykuł