BILD: Leroy Sane budzi zainteresowanie FC Barcelony i Realu Madryt

Mateusz Doniec

4 października 2023, 15:15

Sport

14 komentarzy

Fot. Getty Images

Podczas gdy Barça przygotowuje się do ważnego spotkania z FC Porto w fazie grupowej Ligi Mistrzów, media donoszą o planach transferowych FC Barcelony. Tym razem w kręgu zainteresowań Barçy miał znaleźć się Leroy Sane z Bayernu Monachium.

Według SPORT BILD Leroy Sané chce podjąć latem 2024 roku ostateczną decyzję ws. swojej przyszłości. Konkretnie mowa o nowej umowie z Bayernem Monachium lub przeprowadzce do nowego klubu. Jak informuje niemiecki dziennik, skrzydłowym zainteresowane są FC Barcelona i Real Madryt. 27-latek ma ważny kontrakt z Bawarczykami do 2025 roku.

Dziennik Sport twierdzi, że Sané jest opcją, która jest rozważana przez FC Barcelonę, o ile cena transferu byłaby rozsądna, a pensja zawodnika przystępna. Reprezentant Niemiec jest jednak jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy w Bayernie, lecz znamy przypadki znacznych obniżek pensji przed transferem do Barcelony.

BILD twierdzi, że do tej pory nie było żadnych rozmów między Bayernem a otoczeniem Sané. Powodem tego ma być zarówno zwolnienie dyrektora sportowego Hasana Salihamidžićia pod koniec maja, jak i skupienie się na zakupie Harryego Kane'a. Od prawie miesiąca sprawami kadrowymi w Bayernie zajmuje się nowy dyrektor sportowy Christoph Freund.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Michael Olise fajna opcja

Nas stać jedynie na piłkarzy którym kończą się kontrakty i ulegną z obniżka pensji, bądź młodzi, o których kibice nie słyszeli

Reprezentant Niemiec jest jednak jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy w Bayernie

To jakby kończyło temat moim zdaniem. Dodatkowo Bayern Barcy ani euro nie odpuści... Więc koszt przekraczajacy jakoś 5 razy nasze możliwości.
konto usunięte

Nie możemy ani nie powinniśmy skupiać się na zawodnikach, którzy mają kontrakty i dużo kosztują.

Też bym kupił Ferrari jakby cena była przystępna i mało by paliło...

Brać ! W nowym fc 24 chodzi jak strzała hahahaha

Pewnie tylko Sane jest zainteresownay , moze i real . Watpie by Barcelona .

Lerła Zane za młody i za drogi

To juz nie ten Sane z City...

Och taki Sane sprzed kontuzji... no widzę go tu od lat...

Ja się bardziej zastanawiam, czy według pismaków w ogóle jest jakiś cokolwiek liczący się na rynku piłkarz, którego transfer NIE jest rozważany przez Barcelonę lub Real. :P