BILD: Leroy Sane budzi zainteresowanie FC Barcelony i Realu Madryt

Mateusz Doniec

4 października 2023, 15:15

Sport

14 komentarzy

Fot. Getty Images

Podczas gdy Barça przygotowuje się do ważnego spotkania z FC Porto w fazie grupowej Ligi Mistrzów, media donoszą o planach transferowych FC Barcelony. Tym razem w kręgu zainteresowań Barçy miał znaleźć się Leroy Sane z Bayernu Monachium.

Według SPORT BILD Leroy Sané chce podjąć latem 2024 roku ostateczną decyzję ws. swojej przyszłości. Konkretnie mowa o nowej umowie z Bayernem Monachium lub przeprowadzce do nowego klubu. Jak informuje niemiecki dziennik, skrzydłowym zainteresowane są FC Barcelona i Real Madryt. 27-latek ma ważny kontrakt z Bawarczykami do 2025 roku.

Dziennik Sport twierdzi, że Sané jest opcją, która jest rozważana przez FC Barcelonę, o ile cena transferu byłaby rozsądna, a pensja zawodnika przystępna. Reprezentant Niemiec jest jednak jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy w Bayernie, lecz znamy przypadki znacznych obniżek pensji przed transferem do Barcelony.

BILD twierdzi, że do tej pory nie było żadnych rozmów między Bayernem a otoczeniem Sané. Powodem tego ma być zarówno zwolnienie dyrektora sportowego Hasana Salihamidžićia pod koniec maja, jak i skupienie się na zakupie Harryego Kane'a. Od prawie miesiąca sprawami kadrowymi w Bayernie zajmuje się nowy dyrektor sportowy Christoph Freund.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Michael Olise fajna opcja
« Powrót do wszystkich komentarzy