BILD: Leroy Sane budzi zainteresowanie FC Barcelony i Realu Madryt

Mateusz Doniec

4 października 2023, 15:15

Sport

14 komentarzy

Fot. Getty Images

Podczas gdy Barça przygotowuje się do ważnego spotkania z FC Porto w fazie grupowej Ligi Mistrzów, media donoszą o planach transferowych FC Barcelony. Tym razem w kręgu zainteresowań Barçy miał znaleźć się Leroy Sane z Bayernu Monachium.

Według SPORT BILD Leroy Sané chce podjąć latem 2024 roku ostateczną decyzję ws. swojej przyszłości. Konkretnie mowa o nowej umowie z Bayernem Monachium lub przeprowadzce do nowego klubu. Jak informuje niemiecki dziennik, skrzydłowym zainteresowane są FC Barcelona i Real Madryt. 27-latek ma ważny kontrakt z Bawarczykami do 2025 roku.

Dziennik Sport twierdzi, że Sané jest opcją, która jest rozważana przez FC Barcelonę, o ile cena transferu byłaby rozsądna, a pensja zawodnika przystępna. Reprezentant Niemiec jest jednak jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy w Bayernie, lecz znamy przypadki znacznych obniżek pensji przed transferem do Barcelony.

BILD twierdzi, że do tej pory nie było żadnych rozmów między Bayernem a otoczeniem Sané. Powodem tego ma być zarówno zwolnienie dyrektora sportowego Hasana Salihamidžićia pod koniec maja, jak i skupienie się na zakupie Harryego Kane'a. Od prawie miesiąca sprawami kadrowymi w Bayernie zajmuje się nowy dyrektor sportowy Christoph Freund.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Nie możemy ani nie powinniśmy skupiać się na zawodnikach, którzy mają kontrakty i dużo kosztują.
« Powrót do wszystkich komentarzy