Pedri i Michał Żuk trenują razem w ramach projektu Adidasa [WIDEO]

Mateusz Doniec

4 października 2023, 05:30

YT: adidas Football

26 komentarzy

Fot. Getty Images

Znany od najmłodszych lat Michał Żuk, który wybrał niedawno grę dla reprezentacji Hiszpanii, wziął udział w akcji promocyjnej Adidasa razem z Pedrim i innym utalentowanym piłkarzem La Masii Tonim Fernándezem. Jak poradzili sobie młodzi piłkarze z wyzwaniami Adidasa?

Michał Żuk, który wrócił tego lata do La Masii po roku spędzonym w Pogoni Szczecin, wziął udział w wyzwaniu Adidasa "adidas Football Clinic", w którym mógł zagrać razem z Pedrim. Michał, razem z innym młodym piłkarzem Barçy Tonim Fernándezem, zaprezentował swoje umiejętności, wizję i zamiłowanie do zdobywania bramek, a następnie wysłuchał porad od nieco starszego kolegi z klubu.

W międzyczasie Michał Żuk zadebiutował już w młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii. Drużyna U-15 pokonała 4:1 Islandię, a Żuk rozegrał całą pierwszą połowę. Co ciekawe, był to "Turniej Rozwoju UEFA" rozgrywany w... Biskupcu.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

zobaczycie że Żuk będzie grał dla seniorów dla Reprezentacji Polski

Syn był na meczu z pierwszą klasą. Ponoć fajnie było, a przy meczach w tv się nudzi.

Podobno był za słaby w Pogoni Szczecin. Kraj z gówna i dykty.

Życze mu powodzenia, jednak żal, że wybrał grę dla Hiszpanii, może jeszcze zmieni zdanie i zagra w seniorskiej reprezentacji dla naszego kraju.

Polak z la masii, który osiągnie sukces w Barcy to by było coś, ale do tego jeszcze daleko