Sport: Sztab trenerski nie zauważył żadnych postępów u Ansu Fatiego

Mateusz Doniec

24 września 2023, 13:00

Sport

56 komentarzy

Fot. Getty Images

Jak pisze Alfredo Martínez na łamach dziennika Sport, Xavi i jego sztab trenerski mają czyste sumienie w związku z odejściem Ansu Fatiego. Przez wiele miesięcy starano się obserwować rozwój napastnika na treningach, ale oczekiwana ewolucja nie nastąpiła.

Według Alfredo Martíneza Ansu Fati nie robił postępów, a na treningach nie robił różnicy na boisku. Uznano zatem, że najlepszą opcją dla wszystkich w tym momencie będzie odejście na wypożyczenie, aby spróbował swoich sił w innym miejscu.

"Jeśli Ansu odnajdzie w Brighton swoją najlepszą wersję i znów będzie dawał to, czego oczekiwano, to świetnie. Ale w Barcelonie popadł w stagnację i nie robił postępów"  - pisze Alfredo Martínez, który podkreśla, że sztab trenerski ma "czyste sumienie", wiedząc, że odejście Ansu było najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

On nie dość, że nie robił postępów to jeszcze jego zaangażowanie podczas meczy było dramatyczne. Tracił piłkę i nawet się nie wracał jakby był jakimś gwiazdorem z przodu, że nie musi tego robić. Wszedł za niego Felix i od razu widać tą różnicę w podejściu gdzie Felix nie raz już po stracie wracał i wślizgiem odbierał piłkę.

@Gaz Ja bym się jeszcze powstrzymał od oceny Felixa. Fati też był taki na początku. Wszystko się może jeszcze zmienić.

@hyzar Być może tak, ale Fati jak chciał więcej grać to jednak wypadałoby pokazać zaangażowanie w grze, tym bardziej że wchodzi z ławki i zazwyczaj zawodził.

@Barcasub Wypadałoby, może tak, z drugiej strony dostał "10" i kasę, więc mogło mu trochę odbić. Takimi decyzjami na własne życzenie go zepsuli, plus te j... kontuzje..
« Powrót do wszystkich komentarzy