Leo Messi: Tatuaż herbu Barçy? Zrobiłem go sobie, aby pokazać moją miłość do klubu, który uczynił mnie tym, kim jestem

Mateusz Doniec

21 września 2023, 17:40

TyC Sports, Soñé que volaba, @verobrunati

30 komentarzy

Fot. Getty Images

Leo Messi udzielił wywiadu dla argentyńskiego komika Migue Granadosa w programie Soñé que volaba. 36-latek wypowiedział się o swoim pobycie w PSG, o ewentualnej grze na kolejnym mundialu oraz o tatuażu herbu FC Barcelony na nodze.

Leo Messi o pobycie w PSG: Prawda jest taka, że nie poszło tak, jak się spodziewałem, ale zawsze powtarzam, że rzeczy dzieją się z jakiegoś powodu. Zawsze powtarzam, że choć nie szło mi tam najlepiej, to właśnie tam zostałem mistrzem świata. Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu...

Czy jestem dobrym ojcem? Myślę, że tak. Staram się zapoznać moich synów z wartościami, które mi wpojono, gdy byłem mały. Mówię im, że jestem, jaki jestem ze względu na to, czego nauczyłem się jako młody chłopak, w klubie; że wartości Barcelony są bardzo ważne... 

Niesnaski w PSG po mundialu: Byłem w miejscu, które pokonaliśmy w finale i to była nasza wina, że nie wygrali Pucharu Świata. Byłem jedynym zawodnikiem z Argentyny, który nie został wyróżniony w swoim klubie.

Mistrzostwa świata w 2026 roku: Nie wiem, czy zdążę na następne mistrzostwa świata. Na razie o tym nie myślę, bo to odległa przyszłość. Myślę o Copa América i to jest mój cel. Turniej będzie rozgrywany tutaj w Stanach Zjednoczonych w przyszłym roku. Potem zobaczymy, to zależy od tego, jak będę się czuł. Lata mijają, musimy zobaczyć, jak się czuję. Zostały jeszcze trzy lata.

Medal mistrzostw świata: Mam go w Barcelonie. Dobrze schowany. Moje muzeum i ważne rzeczy są w Barcelonie. Buty, piłki, trofea, medale...

Herb FC Barcelony wytatuowany na nodze: Zrobiłem ten tatuaż, aby pokazać moją miłość do klubu, który uczynił mnie tym, kim jestem.

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Z jednej strony szkoda ze nie wrócił, z drugiej blokował by rozwój Yamala i Raphinia grałby ogony.
Niestety, ale przez Bartka musiał odejść za szybko z klubu.

@ACRAB95 No straszne że taki Raphinha grałby ogony. Yamal rozumiem, ale co nam z tego Raphinhi

@ACRAB95 Tak jak blokował Coutinho, Dembele czy Griezmanna a wszyscy wiemy że to były nie wypały, z tym blokowaniem to nie trafiłeś.

@Coutinho007 Znowu widzę że Leo jakby wrócił to by kogoś blokował, na takie posty/komentarze to reaguje śmiechem xD

@Lionel_Messi10 a co by robił, przecież to pozycja raphini i yamala. Coutinho i gruezmann grali na innych pozycjach to tez zawsze się śmiałem z tego. Pierwsze co to gdyby był Messi to nie byłoby Raphini, ale messiego już nie ma 2 lata
A było widać ze Raphinha był zbędny w tamtym sezonie, kilka meczów nam uratował. Zbędny to był Dembele i całe szczęście się go pozbyli tylko nie za tyle ile powinni.

@ACRAB95 To nie jest pozycja Yamala, to typowy skrzydłowy jak Dembele, a Raphinha to wahadłowy, pozycja Leo to 10tka bez określonej roli, gra na całym boisku. ;-) więc by nikogo nie blokował.

@Lionel_Messi10 No tak Messi byłby wstawiany za Lewego lub Pedriego.
Od dawna Messi zaczyna mecze jako prawo skrzydłowy czyli tam gdzie gra Raphinia czy Yamal. Oczywiście, ze wolałbym tam Messiego, tylko kosztem Messiego na pewno nie grałby Yamal. I nie mów kto gdzie gra bo każdy ma inna charakterystykę i styl gry, ale na początku na papierku zawsze są ustawieni na danej pozycji.

@ACRAB95 Leo nie jest prawo skrzydłowym, on nie ma żadnej pozycji na boisku, zaczyna mecz jako cofnięty pomocnik od 3 lat, a nie napastnik czy skrzydłowy, także nikomu by miejsca nie zabierał, Leo gra na całym obszarze boiska. ;-)

@Lionel_Messi10 jak realizator przedstawia grafikę ustawień składu to na jakiej pozycji widnieje Messi? I za kogo by grał w takim razie w Barcelonie? Nie musisz mi odpowiadać bo ja wiem swoje Ty swoje i takie przekomarzania są irytujące i do niczego nie prowadza. Każdy ma swoje zdanie. Miłego weekendu.

@ACRAB95 Gdzie by grał Leo na grafice, jak wrócę na chatę to Ci to rozrysuje niczym Gmoch ;D

Dziękuję i wzajemnie, też miłego i udanego życzę;-)

@ACRAB95 Raczej by był wystawiany za plecami Lewandowskiego jako 2 napastnik jak to było za Valverde.
« Powrót do wszystkich komentarzy