Michał Probierz: Zmiana kapitana? Nie będziemy robić żadnej rewolucji

Mateusz Doniec

20 września 2023, 13:15

Łączy Nas Piłka

32 komentarze

Fot. Getty Images

Prezes PZPN Cezary Kulesza ogłosił dzisiaj, że nowym selekcjonerem reprezentacji Polski został Michał Probierz. Podczas prezentacji i konferencji prasowej 50-letni szkoleniowiec powiedział m.in. że nie zrezygnuje z Roberta Lewandowskiego

"Nie będziemy robić żadnej rewolucji" - powiedział podczas konferencji  prasowej nowy selekcjoner reprezentacji Polski zapytany o ewentualne zabranie opaski kapitańskiej Robertowi Lewandowskiego, czy nawet rezygnację z napastnika Barcelony. "Nie odsuniemy i nie zrezygnujemy z usług Roberta Lewandowskiego. To byłoby wbrew temu, co chcemy robić, czyli powoływać najlepszych zawodników. Jeżeli chodzi o rolę kapitana, to był on kapitanem i też nagle nie chcemy zmieniać wszystkiego i burzyć".

Probierz skomentował też ostatni głośny wywiad Lewandowskiego, w którym 35-latek skrytykował problemy z osobowością w kadrze: "Każdy musi wziąć odpowiedzialność za siebie i za zespół. Tylko wtedy można osiągnąć sukces". Nowy selekcjoner ujawnił też, że nie planuje spotkania w cztery oczy z "Lewym", tak jak robili to poprzedni selekcjonerzy.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Po co newsy na tej stronie o tym parodyście to nie wiem

@TR3YWAY Te słowa dotyczą gracza Barcy :)

@TR3YWAY 1. Wolimy zwracać się do trenera z szacunkiem
2. News dotyczy napastnika FC Barcelony Roberta Lewandowskiego.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem.

@MateuszDoniec myślę, że bardziej neutralnym i lepszym rozwiązaniem byłoby umieszczenie krótkiej informacji na stronie (wpis). Nie drażni oka niektórych fanów strony, a informacja i tak zostałaby przekazana.

@TR3YWAY I dobrze, to tajemna wiedza, nie dla pospólstwa.

@MamerTponad100 A co konkretnie drażni? Normalne zdjęcie trenera? Normalna wypowiedź trenera? Nie rozumiem...
« Powrót do wszystkich komentarzy