TVP Sport nie będzie transmitować meczów Ligi Mistrzów

Mateusz Doniec

18 września 2023, 21:00

Sport.pl, @s_staszewski

43 komentarze

Fot. Getty Images

Jak poinformował na Twitterze redaktor naczelny TVP Sport, stacja nie ma już sublicencji do transmitowania meczów Ligi Mistrzów. Oznacza to, że rozgrywki będzie można oglądać w Polsce tylko na kanałach Polsat Sport Premium, które są dostępne w pakiecie Canal+ online.

Już jutro startuje nowa edycja Ligi Mistrzów. W ostatnich latach kibice mogli oglądać jeden ze środowych meczów tych rozgrywek na antenie TVP Sport. Teraz jednak okazuje się, że TVP nie przedłużyło sublicencji na transmitowanie meczów Champions League. Oznacza to, że jedynym legalnym obecnie nadawcą rozgrywek jest Polsat Sport Premium, który dostępny jest na platformie Canal+ online, gdzie oglądać można wszystkie mecze Barcelony w LaLidze i Lidze MistrzówWięcej na temat kulis takiej sytuacji pisze na łamach Sport.pl Kacper Sosnowski.

Wszystkie mecze Barcelony w LaLidze i Lidze Mistrzów w cenie 40 zł miesięcznie przy umowie na pół roku!

Skorzystaj z promocji  w legalnym serwisie Canal+ online i w cenie 40 zł miesięcznie otrzymaj dostęp do pakietów CANAL+, Eleven Sports i Polsat Sport Premium, a więc wszystkich spotkań Barçy w LaLidze i Lidze Mistrzów.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nic dziwnego - PIS nie bardzo lubi się z organizacjami europejskimi, a LM i LE to rozgrywki europejskie, więc płacić za sublicencje nie będą. Oni nie chcą wypłacić z funduszu odbudowy, PIS nie będzie płacić za LM (z taką mentalnością to nam zaraz drugą Rosję w Polsce zrobią - w sektorze naftowym już mamy swego rodzaju PIS-owską oligarchię, która finansuje partyjniaków, także mechanizmy z Rosji już mamy, tylko czekać na wzrost korupcji, upadek systemu sprawiedliwości (pardon - już mamy) i kompletne odklejenie partii rządzącej od rzeczywistości obywateli (pardon - już mamy)...
Im bliżej wyborów, tym mocniej mnie ten kraj i jego społeczeństwo irytuje - przepraszam.
W każdym razie może to i lepiej, że LM nie będzie w TVP - ani studio analiz, ani komentatorzy zazwyczaj nie dojeżdżali poziomem (może oprócz Laskowskiego, szkoda że facet nie chce TVP opuścić).
« Powrót do wszystkich komentarzy