Robert Lewandowski: Wierzę, że to będzie okres takiej piłki, która będzie cieszyła nas i kibiców

Mateusz Doniec

17 września 2023, 08:35

ELEVENSPORTSPL

24 komentarze

Fot. Getty Images

Robert Lewandowski, który w końcu wyglądał na boisku jak przed mundialem w Katarze, udzielił pomeczowego wywiadu dla Mateusza Święcickiego na kanale Eleven Sports. Polski napastnik powiedział, że w spotkaniu z Realem Betis czuł się naprawdę dobrze.

Robert Lewandowski: João Felix? Myślę, że od pierwszych minut na treningu widać, że João to jest ofensywny zawodnik; widać, że chce grać do przodu, że szuka różnych opcji. Pracowaliśmy od jakiegoś czasu nad naszą grą w ofensywie, żeby to lepiej wyglądało, żebyśmy przede wszystkim jeszcze efektywniej grali i efektowniej. I dzisiaj to pokazaliśmy.

- Czy ta "maszyna" powoli się rozpędza? Myślę, że tak, myślę, że dzisiaj też dobrze wyglądaliśmy, ja też dobrze się czułem. Wiadomo, że teraz zaczynamy mecze co trzy dni, to są ważne mecze i wszystko z czasem. Oczywiście chciałbym też w każdym meczu strzelać bramki i wygrywać, ale nie da się, to piłka nożna. [...] Wierzę w to, że teraz będzie ten okres takiej piłki, która będzie cieszyła nas i kibiców... i przede wszystkim z mojej strony, że ta forma jeszcze bardziej będzie rosła, choć dzisiaj powiem szczerze, że naprawdę się dobrze czułem.

Pełna rozmowa:

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Są trzy przyczyny, które dyskwalifikują Lewandowskiego w oczach Polaków.
Pierwszą i najważniejszą z nich jest to, że jest Polakiem.
Drugą jest to, że osiągnął wielki sukces, mimo że jest Polakiem.
Trzecią jest to, że sukces osiągnął dzięki pracy nad sobą, a to Polakowi nie przystoi.

@barejant Polacy to zawistny zazdrosny narod zamiast sie cieszyc kibicowac ze Polak osiagnal sukces to wola wpierac Januszow ala Ferrari Bomba etc brak slow

@barejant gdybym mógł to dałbym dwa lajki za ten komentarz
« Powrót do wszystkich komentarzy