Ousmane Dembélé przedstawia okoliczności swojego odejścia do PSG

Dariusz Maruszczak

11 września 2023, 06:30

TF1 via Marca

44 komentarze

Fot. Getty Images

Ousmane Dembélé podczas zgrupowania reprezentacji Francji udzielił wywiadu stacji TF1. Skrzydłowy wyjaśnił m.in. okoliczności swojej decyzji o odejściu do PSG.

Przejście do PSG: Rozmawiałem z trenerem i prezesem Al-Khelaifim. Opowiedzieli mi o projekcie, a powrót do gry we Francji również mnie ekscytował. W PSG wszystko jest w porządku, mamy wspaniałego trenera i podobało mi się przemówienie prezesa.

Reprezentacja Francji: To drużyna, w której nauczyłem się najwięcej. Kolektywnie jest bardzo dobra. To najlepsza ekipa, w jakiej grałem. Wszystkie pozycje są zdublowane jakościowymi graczami, którzy występują w najlepszych drużynach na świecie. Jest duża rywalizacja, ale to dobre dla zespołu i nakłada presję, żebyśmy dawali z siebie maksimum.

Co musi poprawić: Wykończenie. Muszę to poprawić. Na przykład w reprezentacji Francji jest duża rywalizacja. Muszę to zmienić i strzelać gole.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Jedynym jego atutem jest prędkość. Trochę mało..

@green3m A drybling to co?

@green3m sam nie jestem jego wielkim fanem, ale bez przesady. Chłop na szybkość, drybling i jest obunożny. To zdecydowanie do wykorzystania przez dobrego trenera.

@green3m a strzał z dystansu??

@Johnnie_Walker i szklany.

@gacek No jest, ale chyba nie o tym jest ten temat rozmowy, nie? ;) odpowiadam na „jedynym atutem”, a nie „jedyną cechą”.
« Powrót do wszystkich komentarzy