Ousmane Dembélé przedstawia okoliczności swojego odejścia do PSG

Dariusz Maruszczak

11 września 2023, 06:30

TF1 via Marca

44 komentarze

Fot. Getty Images

Ousmane Dembélé podczas zgrupowania reprezentacji Francji udzielił wywiadu stacji TF1. Skrzydłowy wyjaśnił m.in. okoliczności swojej decyzji o odejściu do PSG.

Przejście do PSG: Rozmawiałem z trenerem i prezesem Al-Khelaifim. Opowiedzieli mi o projekcie, a powrót do gry we Francji również mnie ekscytował. W PSG wszystko jest w porządku, mamy wspaniałego trenera i podobało mi się przemówienie prezesa.

Reprezentacja Francji: To drużyna, w której nauczyłem się najwięcej. Kolektywnie jest bardzo dobra. To najlepsza ekipa, w jakiej grałem. Wszystkie pozycje są zdublowane jakościowymi graczami, którzy występują w najlepszych drużynach na świecie. Jest duża rywalizacja, ale to dobre dla zespołu i nakłada presję, żebyśmy dawali z siebie maksimum.

Co musi poprawić: Wykończenie. Muszę to poprawić. Na przykład w reprezentacji Francji jest duża rywalizacja. Muszę to zmienić i strzelać gole.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ale po co tu dodawac jego wypowiedzi. Nie jest naszym piłkarzem, nie jest naszą legendą, zwykły najemnik który tylko napsuł nam krwi i wydoił nas z kasy. Niech już Barca zapomni ze taka osoba istniała oczywiście do meczu z PSG jak będą gwizdy w jego stronę

@Janas11224 Wydoił cię z kasy mówisz? :D

@hyzar czuje się częścią Barcelony jako kibic od wielu lat wiec napisałem nas. To między innymi przez niego jesteśmy w kryzysie

@Janas11224 otóż to. Najemnik i nic więcej.

@Janas11224 Pamiętam jak przy okazji finału Mistrzostw Świata w Katarze niektórzy tutaj pisali, że jak można kibicować w tym meczu Argentynie, skoro nie gra tam żaden piłkarz Barcelony, a we Francji grało ich dwóch i to im należało kibicować. A Messi już nie jest piłkarzem tego klubu, nie ważne że to legenda. Ciekawe co teraz myślą ci ludzie, po tym jak kibicowali najemnikowi, a nie legendzie. Obaj poszli do PSG, tylko że Messi został z tego klubu wyrzucony, a Dembele z własnej woli, bo zobaczył że tam może więcej zarobić.

@Janas11224 Wypowiedź dotyczy też powodów jego odejścia z Barcelony więc co tu dziwnego, że została wrzucona?

@Kubsoleon to nie jest powód dla którego odszedł tylko powód który mu napisał na kartce agent. Odszedł dla siana i nie rozumiem po co pisać o tym najemniku

@Janas11224 A jakie to ma znaczenie? Jest to wypowiedź byłego piłkarza na temat Barcelony, tyle. Nieważne to mu ją napisał.

@goryllo dlatego sugeruje żeby nie umieszczać każdej wypowiedzi od byłych piłkarzy. Od legend jak Leo, Suarez, Villa, Mascherano czy nawet Neymar który może legendą nie jest ale robił coś legendarnego rozumiem, ale nie od najemników którzy nic nie wnieśli do drużyny, wydoili ją z dziesiątek milionów i odeszli jak frajerzy. To sugestia a redakcja i tak zrobi jak uważa

@Janas11224 Był zawodnikiem Barcelony przez ostatnie kilka lat, dlaczego jego wypowiedź NA TEMAT KLUBU miałaby nie być opublikowana? Argument "bo go nie lubię" nie jest argumentem ;)

@Janas11224 Świeże odejście, świeży temat więc był wrzucony tu news z Dembele. Nie wiem po co sensacje robić o to.
« Powrót do wszystkich komentarzy