Ronald Koeman: W pewnych momentach miałem wrażenie, że Real Madryt jest faworyzowany

Michał Gajdek

7 września 2023, 10:28

NOS

23 komentarze

Fot. Getty Images

Jedno jest pewne - Holendrzy prowadzący w przeszłości FC Barcelonę nie gryzą się w język. Przed kilkoma dniami Louis van Gaal wyraził bardzo mocną opinię co do rzekomego "przygotowania" Mundialu pod zwycięstwo Leo Messiego, a teraz szerokim echem odbije się na pewno wypowiedź Ronalda Koemana. 

Aktualny szkoleniowiec reprezentacji Holandii został zapytany przez dziennikarzy NOS o słowa swojego poprzednika. Koeman odparł, że "sam by tak nie powiedział zrobił, ale trzeba szanować każdą opinię". Następnie strzelec bramki, która dała Barcelonie pierwszy puchar Europy dodał: "w Hiszpanii były momenty, gdy miałem wrażenie, że Real Madryt jest faworyzowany w stosunku do Barcelony... ale nie można tego tak naprawdę wykazać, dlatego lepiej nic nie mówić"

Przypomnijmy, że jeszcze będąc szkoleniowcem FC Barcelony, Koeman komentował decyzje arbitrów, między innymi odnosząc się do zagrania ręką przez Sergio Ramosa w meczu z Eibarem, mówiąc: "jeśli zapytasz dziesięciu fanów Realu, czy to był karny, dziewięciu zapewne powie, że tak. Sędzia postanowił jednak nie zagwizdać". Holender otrzymał też czerwone kartki za krytykę sędziów w meczach Barceony z Cádiz oraz Granadą. 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tyle lat oglądam grę FC Barcelony i widziałem sceny jak sędziowie faworyzowali rywala tylko dlatego że ten rywal mógł swoją postawą zwiększyć zyski Realowi Madryt .
« Powrót do wszystkich komentarzy