Un Toc de La Rambla #139 - Co nam przyniósł start sezonu? | Podcast FCBarca.com NA ŻYWO

Redakcja

6 września 2023, 19:00

1 komentarz

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka naszego podcastu Un Toc de La Rambla, w którym podsumujemy obecną sytuację w LaLidze po zamknięciu letniego okienka transferowego. Nie zabraknie też omówienia innych bieżących tematów związanych z Barceloną.

Okienko transferowe dobiegło już końca, więc warto przeanalizować, które ekipy wzmocniły swoje kadry, a w jakich zespołach mogą pojawić się pewne braki. Przed podcastem możecie sięgnąć do jednego z naszych artykułów, w którym opisujemy działania klubów LaLigi w tym zakresie. Przy okazji ocenimy sytuację na starcie Primera División po czterech seriach gier.

To jednak nie wszystko, co odnajdziecie w dzisiejszym podcaście. Poruszymy też sprawy związane z sędziowaniem i systemem VAR, które są tak bardzo podgrzewane w hiszpańskich mediach. Nie zabraknie też komentarza na temat słynnego wywiadu Roberta Lewandowskiego oraz powołania Lamine Yamala do seniorskiej reprezentacji Hiszpanii.

Zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach - postaramy się na nie odpowiedzieć podczas dzisiejszej transmisji, w której udział wezmą Rafał Kowalczyk (@rkowalczyk7) oraz Maciej Miko (@MacMiko69).

Startujemy o 19:30!

Pamiętajcie także o naszym podcaście Un Toc de la Rambla, który znajdziecie na poniższych platformach:

ZAPISZ SOBIE PLAYLISTĘ UN TOC DE LA RAMBLA, sprawdź wszystkie materiały i bądź na bieżąco SUBSKRYBUJĄC KANAŁ.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Najlepiej wystartowali sędziowie, oczywiście.