Oficjalnie: Iñaki Peña zarejestrowany w LaLidze [Aktualizacja 14:49]

Dariusz Maruszczak

1 września 2023, 14:49

Marca

8 komentarzy

Fot. Getty Images

Nie tylko kwestie transferowe zmuszają Barcelonę do wytężonej pracy w końcówce letniego okienka. Klub musi też pilnie zarejestrować zaległych zawodników, wśród których są Iñigo Martínez i Iñaki Peña.

Jak poinformował dziennikarz Marki Luis F. Rojo, Barcelona wysłała już do LaLigi dokumentację, aby zarejestrować Iñakiego Penę. Zmiennik Marca-André ter Stegena nie mógł zasiąść na ławce rezerwowych w ostatnich spotkaniach, a w tej roli zastępował go golkiper rezerw Ander Astralaga. Wydawało się, że Peña zostanie zarejestrowany już wcześniej, ale ostatecznie klub zgłosił do rozgrywek Marcosa Alonso.

Ostatnie doniesienia wskazywały, że gwarancje bankowe, które Barça zaprezentowała dziś w LaLidze, powinny pozwolić na rejestrację nie tylko Peñi, ale też Iñigo Martíneza i João Cancelo. Istnieje jednak możliwość, że potrzebne będą także inne posunięcia, w tym oszczędności wynikające z wypożyczeń Ansu Fatiego i Clementa Lengleta, a także otrzymanie części płatności ze sprzedaży klubowych aktywów od niemieckiego funduszu Libero. W tym artykule będziemy na bieżąco informować Was w temacie rejestracji.

AKTUALIZACJA

1 września

14:49 Iñaki Peña znajduje się już w kadrze Barcelony na oficjalnej stronie internetowej LaLigi. Potwierdziły się doniesienia, że bramkarz został zarejestrowany.

31 sierpnia

20:24 Jak donoszą Helena Condis i Toni Juanmarti, źródła z Barcelony zapewniają, że Iñaki Peña został już zarejestrowany w LaLidze i będzie dostępny na mecz z Osasuną, choć bramkarz nie widnieje jeszcze w kadrze na oficjalnej stronie LFP.

13:22 Gerard Romero: LaLiga zatwierdziła gwarancje przedstawione przez zarząd na kwotę 20,2 miliona euro. Zielone światło dla wzmocnień i zaległych rejestracji. Pierwsza z nich dotyczy Iñakiego Peñi.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To ile razy go będą rejestrować? Przecież już wczoraj była ta informacja?
konto usunięte

Gówno prawda. Dalej go nie ma na liście La Ligi. A tam nigdy nie zwlekają z publikowaniem graczy. Widocznie dalej nie ma limitów w FFP

Dawać tu tego cancelo

eh, "barca wierzy" a w madrycie tak o wpisują sobie transfer Juda na poprzedni sezon bo akurat mieli luźne 150 mln w budżecie xd

„Istnieje jednak możliwość, że potrzebne będą także inne posunięcia...”.

Co to jest za cyrk? „Istnieje jednak możliwość”, „okazuje się, że”, „Barça wierzy”, „w klubowych biurach panuje optymizm”... nudy nie ma.